Nejlepší fotbal a HBO v létě zdarma

Pořiďte si O2 TV HBO a Sport Pack a vychutnejte si Premier League, FORTUNA:LIGU, Ligu mistrů nebo seriálové a filmové hity.

Špičkový sport

Jedině v O2 TV najdete Ligu mistrů, 1. českou fotbalovou ligu,  Premier League a Extraligu ledního hokeje.

Nejlepší seriály a filmy

V nabídce O2 TV HBO Sport Pack najdete kanály HBO, HBO 2 i HBO 3. Můžete se těšit na nálož kultovních seriálů, filmových novinek a pozoruhodných dokumentů.

Sledujte kdekoli

O2 TV Sport Pack můžete sledovat na jakémkoli internetu. A to v televizi, počítači, tabletu i mobilním telefonu. Je jen na vás, které zařízení si vyberete.

Objednáte a ihned sledujte

Okamžitě po objednání vám pošleme přihlašovací údaje do O2 TV a můžete sledovat živý přenos.

Kdykoli můžete zrušit

O2 TV HBO a Sport Pack a O2 TV Sport Pack online jsou bez závazku. Službu můžete kdykoli zrušit. Ale kdo by se dobrovolně připravil o zápasy FORTUNA:LIGY a Ligy mistrů nebo o záplavu hollywoodských filmových trháků.

Zdarma všem
O2 TV HBO
a Sport Pack
O2 TV Leagues
O2 TV Sport
HBO HBO 2 HBO 3
Koupíte a ihned sledujete Utkání v Multidimenzi Jedno zařízení
299 Kč Zdarma
Nezávazně vyzkoušejte do 22. září
Pro aktivaci služby je nutné ověření funkčnosti platební karty, při kterém vám bude stržena symbolická 1 koruna vždy za 30 dní užívání služby.
Částku vám vrátíme ihned po skončení akce, nejpozději do 30. září 2019 na kartu, ze které jsme ji dostali.
O2 TV Sport Pack online
O2 TV Leagues
O2 TV Sport
Koupíte a ihned sledujete Utkání v Multidimenzi Jedno zařízení
199 Kč na 30 dní
Všechny ceny jsou s DPH. Služba O2 TV Sport Pack online za 199 Kč na 30 dní je omezena na jedno zařízení. Každých 30 dní platíte 199 Kč, službu lze kdykoli zrušit. Více informací v Ceníku volitelných služeb.
Užijte si seriálové léto s HBO

Užijte si seriálové léto s HBO

Sledujte Příběh služebnice a strhující osud ženy, která žije jako konkubína v totalitním Gileádu, dříve známém jako USA, kde ženská práva prakticky neexistují.

Drama Nejsilnější hlas vás zavede do prostředí médií a nejvyšší politiky. Nebo se s krimiseriálem Město na kopci ponořte do zkorumpovaného Bostonu 90. let.

Kromě seriálů se můžete těšit na filmy všech žánrů. Nenechte si ujít snímky Interview, Jako ve snu nebo Vítej u mě.

 

Z redakce O2 TV Sport

 

Podrobné informace o O2 TV

Podmínky akce O2 TV HBO a Sport Pack zdarma

Každému zákazníkovi, který si během této promoakce, tj. od 25. 7. 2019 do 22. 9. 2019, aktivuje službu O2 TV HBO a Sport Pack, bude tato služba poskytována 30 dní zdarma. Po uplynutí 30denního období dojde vždy k automatickému prodloužení přístupu ke službě na další 30denní období. Pokud k automatickému prodloužení dojde do 22. 9. 2019 včetně, bude zákazníkovi poskytována služba zdarma další 30denní období. Zákazník tedy může během trvání této akce využít až dvou zvýhodněných období. Po uplynutí zvýhodněného období (nebo zvýhodněných období) bude zákazníkovi automaticky účtována standardní cena za službu, tj. 299 Kč za 30 dní.

Otázky a odpovědi k O2 TV HBO a Sport Pack

V reklamě říkáte, že je to do 22. 9. 2019 zdarma, a přitom musím dát platební kartu a strhne mi to 1 Kč. Proč?

K aktivaci služby O2 TV HBO a Sport Pack je nutná aktivní platební karta. Částka 1 Kč slouží jen k ověření funkčnosti karty a do 30. září 2019 vám ji vrátíme na kartu, ze které jsme ji dostali.

Do 22. září 2019 máte službu skutečně zdarma. Po skončení akce bude O2 TV HBO a Sport Pack stát 299 Kč na 30 dní. Službu můžete kdykoli zrušit.

Co když chci sledovat O2 TV HBO a Sport Pack na více zařízeních současně?

Tarif O2 TV HBO a Sport Pack je možné v jeden okamžik sledovat jen na jednom zařízení, a to i když máte účet aktivní na více zařízeních (telefon, tablet, notebook, Xbox, set-top box). Pokud chcete sledovat na více zařízení, doporučujeme si pořídit některý z tarifů O2 TV.

Kdy naposled si můžu akční nabídku O2 TV HBO a Sport Pack zdarma aktivovat? Půjde to  ještě i 22. 9. 2019?

Ano. Nabídka platí do 22. 9. včetně. Pokud ji ten den aktivujete, máte službu zdarma následujících 30 dní.

Co se stane, když si O2 TV HBO a Sport Pack zdarma aktivuji např. hned 25. 7. 2019?

Služba se automaticky prodlužuje vždy na dalších 30 dnů. Pokud k prodloužení služby dojde nejpozději 22. 9. 2019 včetně, máte službu zdarma ještě dalších 30 dní (pokud později, platíte už běžnou cenu 299 Kč za 30 dní). Zároveň pro ověření, že je vaše platební karta nadále funkční, Vám opět strhneme z karty částku 1 Kč. I tuto částku Vám do 30. 9. 2019 vrátíme na kartu, ze které jsme ji dostali.

Teď mám O2 TV tarif. Můžu z něj přejít na O2 TV HBO a Sport Pack?

Bohužel ne. O2 TV HBO a Sport Pack je samostatný tarif, na který ze stávajícího tarifu O2 TV nelze přejít. Můžete si ho ale samozřejmě aktivovat souběžně se službou, kterou už máte. Pamatujte však na to, že na jednom zařízení můžete být přihlášení jen k jednomu O2 TV účtu.

Jestli od nás už máte O2 TV, můžete teď sledovat kanály HBO a Cinemax měsíc zdarma. Stačí si zapnout Balíček Kino v Moje O2.

Mám předplacený tarif O2 TV Sport Pack online. Můžu z něj přejít na nový O2 TV HBO a Sport Pack?

U předplacených tarifů, jako je i O2 TV Sport Pack online, jako uživatelské jméno používáte e-mailovou adresu. Protože na jednu e-mailovou adresu můžete mít aktivní maximálně jeden předplacený tarif, druhý tarif na stejný mail aktivovat nejde.

Máte-li zájem o O2 TV HBO a Sport Pack, doporučujeme si ho aktivovat na novou e-mailovou adresu (to možné je) a O2 TV Sport Pack online pak zrušit. To zařídíte snadno v Nastavení v sekce Moje služby na webu www.o2tv.cz.

Pokud pouze zrušíte stávající O2 TV Sport Pack online, budete muset počkat do konce přeplaceného období. Teprve pak se služba deaktivuje a vy si budete moci lze na stejný e-mail aktivovat nový tarif.

Co když potřebuju změnit platební kartu?

Pokud máte službu aktivní, není možné měnit platební kartu s ní svázanou. Stávající službu zrušíte a znovu aktivujete s novou platební kartou.

Můžu tenhle tarif platit ve faktuře?

Tenhle tarif je předplacený. To znamená, že ho platíte před jeho používáním, konkrétně vždycky na 30 dní předem. Platí se on-line kartou. Je potřeba mít povolené platby přes internet a dostatečný zůstatek na účtu.

Jak je možné, že se hlásím pod zaregistrovanou e-mailovou adresou, ale nevidím aktivní O2 TV HBO a Sport Pack?

Podívejte se, jestli nepoužíváte stejný e-mail pro přihlášení do Moje O2 i pro tarif O2 TV HBO a Sport Pack. To samozřejmě jde, jen je potřeba rozlišovat hesla pro přihlášení. Pokud se do O2 TV hlásíte s heslem do Moje O2, aktivní službu O2 TV HBO a Sport Pack neuvidíte. Musíte použít heslo, které jste si zvolili při aktivaci tarifu.

Jak na Multidimenzi

MD/multidimenze představuje nový způsob sledování O2 TV, první nelineární televize v Česku, která díky svým funkcím umožňuje divákům úplně ovládat a kontrolovat televizní obsah. Namísto pasivního sledování pouze podle televizního programu se totiž diváci mohou dostat do televizní multidimenze. Ta umožní sledovat několik sportovních přenosů současně, přepínat mezi různými kamerami, cokoli si zastavit, přetočit a přepnout mezi různými jazykovými verzemi.

Popis funkcí

Výběr ze zápasů – Vyberte si sami, na který ze souběžně hraných zápasů se budete dívat
U vybraných sportovních soutěží (např. Liga mistrů), kdy se hraje více zápasů současně, se vysílají všechna utkání. Pokud se v jeden čas potkají dvě různé soutěže (např. tenisový turnaj WTA a fotbalový zápas), opět si můžete zvolit, který přenos budete sledovat. V každém okamžiku si můžete vybrat ten, na který se chcete právě dívat.

Více úhlů kamer – Dívejte se na zápas pohledem, který vám nejvíce vyhovuje
U zápasů fotbalové české fotbalové ligy můžete, kdykoliv budete chtít, přepínat mezi různými kamerami, a sledovat tak zápas právě z toho pohledu, který vás zajímá.

Čtyři zařízení – Dívejte se, kde chcete a na co chcete až na 4 zařízeních
Na všechny kanály z naší televize se můžete dívat nejen tradičně v obývacím pokoji na vaší velké TV, ale i kdekoli chcete na tabletu, mobilu a nebo notebooku.

Zpětné zhlédnutí – Pusťte si, co už běželo

Na jakýkoli pořad nebo film se můžete podívat až 7 dní po jeho odvysílání.

  • Už vám nikdy nic neuteče
  • Ať zapnete televizi kdykoli, vždy najdete pořad, který vás zajímá, protože máte možnost pustit si stovky pořadů, které běžely v posledních 7 dnech na všech kanálech
  • Můžete zastavit přehrávání, když vás něco vyruší či jednoduše přetočit pořad o pár minut nazpět, pokud Vám třeba utekl začátek filmu

Často kladené otázky k MD

Na kterém kanálu funguje multidimenze?
Multidimenze funguje na kanálech O2 TV Sport, O2 TV Tenis a O2 TV Fotbal.

Jak si v televizi jednoduše přepnu na souběžně hraný zápas nebo na jinou kameru?
Přepněte na kanál O2 TV Sport, O2 TV Tenis nebo O2 TV Fotbal. Na obrazovce se zobrazí „mozaika“ zápasů/kamer. Pomocí šipek a tlačítka OK můžete přepínat mezi souběžně hranými zápasy a záběry kamer. Zpět na „mozaiku“ se vrátíte tlačítkem „ZPĚT“ („BACK“).

Jsem na kanálu O2 TV Sport a „mozaika“ se mi nezobrazila.
Zkuste se vrátit na jiný kanál a potom přepnout zpět na kanál O2 TV Sport. Pokud toto nepomůže, zkuste restartovat svůj set-top box.

Sledování O2 TV na více televizích najednou

Pokud máte doma dvě televize a na každé chcete sledovat ve stejný čas jiný pořad, pořiďte si doplňkovou službu O2 TV Multi. Každá televize bude mít svůj vlastní set-top-box a bude ji proto možné ovládat každou zvlášť.

Jak naladit O2 TV Sport

O2 TV Sport naladíte na kanále číslo 5. Nezapomeňte, že stanici můžete kromě televize sledovat na počítači přímo z prohlížeče nebo v aplikaci O2 TV na mobilu a tabletu.

Kam jít s kamarády na O2 TV

Užijte si sportovní přenosy ve společnosti svých přátel. Podívejte se, které podniky a restaurace vysílají O2 TV Sport.

Technické informace

Akreditační podmínky společnosti O2 TV s.r.o. pro přístup provozovatelů televizního vysílání k signálu přenosu nebo dodání záznamu z přímých přenosů utkání UEFA Ligy Mistrů v sezóně 2018/2019

Společnost O2 TV s.r.o., se sídlem Praha 4 – Michle, Za Brumlovkou 266/2, PSČ 14022, IČ: 03998380, je na základě licence udělené Radou pro rozhlasové a televizní vysílání provozovatelem televizního vysílání.

Společnost O2 TV s.r.o. získala výhradní práva k vysílání přímých přenosů zápasů Ligy Mistrů, tj. fotbalové soutěže pořádané Evropskou fotbalovou asociací (UEFA) pro nejlepší kluby evropských lig.

Společnost O2 TV s.r.o. v souladu s ustanovením § 34 odst. 5 zákona č. 231/2001 Sb., o provozování rozhlasového a televizního vysílání a o změně dalších zákonů, stanoví níže uvedené akreditační podmínky týkající se vysílání krátkých zpravodajských výňatků druhým vysílatelem.

V případě zájmu o udělení oprávnění společností O2 TV s.r.o. provozovateli televizního vysílání pro přístup k signálu přenosu utkání Ligy Mistrů UEFA, může provozovatel televizního vysílání požádat o akreditaci pro přístup k signálu nebo o dodání záznamu přenosu utkání.

Žádost musí být uplatněna oprávněnou osobou a doručena na adresu O2TV s.r.o., Za Brumlovkou 266/2, 140 00 Praha 4 – Michle  či email marek.kindernay@o2.cz

Podáním žádosti provozovatel souhlasí s uveřejněnými akreditačními podmínkami.

Společnost O2 TV s.r.o. bude provozovatele televizního vysílání kontaktovat na jím uvedenou emailovou adresu.

Krátkým zpravodajským výňatkem se rozumí zvukově obrazový, obrazový či zvukový záznam události nebo její části, jehož stopáž nepřesahuje 90 sekund, je použit do 24 hodin od konání akce, z níž je pořízen a je označen uvedením zdroje, a to takto: „zdroj: O2TV Sport“.

Krátký zpravodajský výňatek je oprávněn provozovatel televizního vysílání užít pouze ve všeobecném zpravodajském pořadu svého programu šířeného televizním vysíláním výhradně na území České a Slovenské republiky.

Za zajištění přístup k signálu přenosu v reálném čase v sídle O2 TV s.r.o. nebo účtuje společnost O2 TV s.r.o. částku ve výši 250,-EURO za odbočení přenosu z jednoho utkání Ligy Mistrů UEFA.

Za poskytnutí zvukově obrazového záznamu formou FTP (elektronicky), případně na nosiči z jednoho utkání Ligy Mistrů UEFA účtuje společnost O2 TV s.r.o. částku 150,-EURO.

Provozovatel vysílání je povinen uhradit souhrnnou cenu dle reportu objednaných materiálů na základě faktury – daňového dokladu se splatností 30 dní vystavené společnosti O2 TV s.r.o. vždy do 5. dne kalendářního měsíce po měsíci, v němž došlo k předání objednaných materiálů.

Akreditační podmínky jsou zveřejněny způsobem umožňujícím dálkový přístup a to na adrese www.o2tvsport.cz

V Praze dne 1. 9. 2018

O společnosti

© O2 Czech Republic a.s. kanál O2TV Sport naleznete exklusivně v nabídce O2TV od O2 Czech Republic a.s.

Stanice O2TV Sport vzniká ve spolupráci se společností O2TV s.r.o.
Společnost O2 TV s.r.o., IČO: 03998380, spisová značka: C240818, vedená u Městského soudu v Praze, sídlo: Za Brumlovkou 266/2, Michle, 140 00 Praha 4, je 100% dceřinou společností a členem koncernu O2 Czech Republic a.s. Jako servisní organizace se zaměřuje na výrobu televizních pořadů určených pro nabídku od O2 Czech Republic a.s.

Podmínky používání cookies