O2 Prodejny jsou tu pro vás. Ve většině prodejen máme stále otevřeno. Aktuální informace o otevírací době najdete tady. S většinou vašich požadavků vám umíme pomoci i na dálku v samoobsluze Moje O2

Vybírejte z 10 000 pořadů, sledujte až 7 dní zpětně, nahrávejte až 100 hodin

Číst víceSkrýt text

Vysílací čas vás už nemusí trápit. Opravdu na cokoli se můžete podívat až 7 dní po odvysílání. K tomu si můžete nahrát až 100 hodin obsahu a pořady na vás počkají i 30 dní.

 • Spider Man Daleko od domova

  Spider Man Daleko od domova

  15. 3. 20:00 HBO HD
 • Collet Příběh vášně

  Collet Příběh vášně

  29. 3. 20:00 HBO HD
 • Toy Story 4

  Toy Story 4

  22. 3. 20:00 HBO HD
 • WestWorld III první díl

  WestWorld III první díl

  16. 3. 20:00 HBO HD
 • Zlomové okamžiky první světové války

  Zlomové okamžiky první světové války

  2. 3. 22:00 Spektrum HD
 • Zloba Královna všeho zlého

  Zloba Královna všeho zlého

  Videotéka
 • Nabarvené ptáče

  Nabarvené ptáče

  Videotéka
 • Doktor Spánek

  Doktor Spánek

  Videotéka
 • Kosmos Možné světy

  Kosmos Možné světy

  23. 3. 21:00 National Geographic HD

Dívejte se kdykoli a kdekoli. O2 TV najdete v televizi, na webu nebo i jako aplikaci

Číst víceSkrýt text

O2 TV běží na jakémkoli internetu. Je jen na vás, jaké zařízení si vyberete. Televize se set-top boxem, Samsung Smart TV, Xbox, Google Chromecast, počítač, tablet a samozřejmě chytrý telefon.

Špičkový sport najdete jedině v O2 TV. Nezmeškejte nejlepší sportovní výkony

Zobrazit víceSkrýt obsah

Kanály, ligy a turnajeVyzkoušejte O2 TV

O2 TV HBO a Sport Pack

Extra kanály navíc do 11. 5. 2020
 • Filmové kanály HBO
 • Pohádky pro děti
 • Sportovní stanice
1 Kč na 30 dní pak za 299 Kč/měs.

Okamžitá online aktivace platební kartou. Při aktivaci v době od 13. 3. 2020 do 12. 4. 2020 platí nabídka prvních 30 dní za 1 Kč, pak 299 Kč měsíčně. Jedna služba je omezena na jedno zařízení a lze ji kdykoli zrušit. V období od 13. 3. 2020 do 11. 5. 2020 zařazujeme navíc kanály: ČT 2, ČT 3 (po dobu jeho vysílání), ČT 24, ČT :D, NickJr, Nickelodeon, NickToons, National Geographic. Více informací v Ceníku volitelných služeb. Všechny ceny jsou s DPH.

Často kladené dotazy

Jak sledovat O2 TV?
O2 TV můžete sledovat na televizi, počítači, mobilu i tabletu. Pro ještě lepší požitek ze sledování na vaší TV si můžete pořídit O2 TV set-top box. Stáhněte si i aplikaci O2 TV do mobilu.
Jak funguje zkušební akce za 1 Kč na 30 dní?
Užijte si O2 TV HBO a Sport Pack celých 30 dní jen za 1 Kč! Poté se služba automaticky prodlouží nebo ji můžete kdykoli zrušit – bez obav a online. Nebojte se žádných závazků, poplatků nebo smluv. Nic takového není potřeba.
Jak objednat O2 TV
 1. Založte si účet na O2 TV – zadejte svůj e-mail, telefonní číslo a heslo.
 2. Ověřte registraci v e-mailu.
 3. Zaplaťte platební kartou 1 Kč a máte hotovo!
Otázky a odpovědi k O2 TV HBO a Sport Pack
Co když chci sledovat O2 TV HBO a Sport Pack na více zařízeních současně?

Tarif O2 TV HBO a Sport Pack je možné v jeden okamžik sledovat jen na jednom zařízení, a to i když máte účet aktivní na více zařízeních (telefon, tablet, notebook, Xbox, set-top box). Pokud chcete sledovat na více zařízení, doporučujeme si pořídit některý z tarifů O2 TV.

Teď mám O2 TV tarif. Můžu z něj přejít na O2 TV HBO a Sport Pack?

Bohužel ne. O2 TV HBO a Sport Pack je samostatný tarif, na který ze stávajícího tarifu O2 TV nelze přejít. Můžete si ho ale samozřejmě aktivovat souběžně se službou, kterou už máte. Pamatujte však na to, že na jednom zařízení můžete být přihlášení jen k jednomu O2 TV účtu.

Mám předplacený tarif O2 TV Sport Pack online. Můžu z něj přejít na nový O2 TV HBO a Sport Pack?

U předplacených tarifů, jako je i O2 TV Sport Pack online, jako uživatelské jméno používáte e-mailovou adresu. Protože na jednu e-mailovou adresu můžete mít aktivní maximálně jeden předplacený tarif, druhý tarif na stejný e-mail aktivovat nejde.

Máte-li zájem o O2 TV HBO a Sport Pack, doporučujeme si ho aktivovat na novou e-mailovou adresu (to možné je) a O2 TV Sport Pack online pak zrušit. To zařídíte snadno v Nastavení v sekce Moje služby na webu www.o2tv.cz.

Pokud pouze zrušíte stávající O2 TV Sport Pack online, budete muset počkat do konce přeplaceného období. Teprve pak se služba deaktivuje a vy si budete moci lze na stejný e-mail aktivovat nový tarif.

Co když potřebuju změnit platební kartu?

Pokud máte službu aktivní, není možné měnit platební kartu s ní svázanou. Stávající službu zrušíte a znovu aktivujete s novou platební kartou.

Můžu tenhle tarif platit ve faktuře?

Tenhle tarif je předplacený. To znamená, že ho platíte před jeho používáním, konkrétně vždycky na 30 dní předem. Platí se on-line kartou. Je potřeba mít povolené platby přes internet a dostatečný zůstatek na účtu.

Jak je možné, že se hlásím pod zaregistrovanou e-mailovou adresou, ale nevidím aktivní O2 TV HBO a Sport Pack?

Podívejte se, jestli nepoužíváte stejný e-mail pro přihlášení do Moje O2 i pro tarif O2 TV HBO a Sport Pack. To samozřejmě jde, jen je potřeba rozlišovat hesla pro přihlášení. Pokud se do O2 TV hlásíte s heslem do Moje O2, aktivní službu O2 TV HBO a Sport Pack neuvidíte. Musíte použít heslo, které jste si zvolili při aktivaci tarifu.

Vyzkoušet O2 TV na 30 dní za 1 KčVyzkoušet O2 TV na 30 dní za 1 Kč
Podmínky používání cookies