Jak na Multidimenzi

MD/multidimenze představuje nový způsob sledování O2 TV, první nelineární televize v Česku, která díky svým funkcím umožňuje divákům úplně ovládat a kontrolovat televizní obsah. Namísto pasivního sledování pouze podle televizního programu se totiž diváci mohou dostat do televizní multidimenze. Ta umožní sledovat několik sportovních přenosů současně, přepínat mezi různými kamerami, cokoli si zastavit, přetočit, nahrát nebo přepnout mezi různými jazykovými verzemi.

Popis funkcí

Výběr ze zápasů – Vyberte si sami, na který ze souběžně hraných zápasů se budete dívat
U vybraných sportovních soutěží (např. Liga mistrů), kdy se hraje více zápasů současně, se vysílají všechna utkání. Pokud se v jeden čas potkají dvě různé soutěže (např. tenisový turnaj WTA a fotbalový zápas), opět si můžete zvolit, který přenos budete sledovat. V každém okamžiku si můžete vybrat ten, na který se chcete právě dívat.

Více úhlů kamer – Dívejte se na zápas pohledem, který vám nejvíce vyhovuje
U zápasů fotbalové české fotbalové ligy můžete, kdykoliv budete chtít, přepínat mezi různými kamerami, a sledovat tak zápas právě z toho pohledu, který vás zajímá.

Čtyři zařízení – Dívejte se, kde chcete a na co chcete až na 4 zařízeních
Na všechny kanály z naší televize se můžete dívat nejen tradičně v obývacím pokoji na vaší velké TV, ale i kdekoli chcete na tabletu, mobilu a nebo notebooku.

Zpětné zhlédnutí – Pusťte si, co už běželo

    Na jakýkoli pořad nebo film se můžete podívat až 7 dní po jeho odvysílání.

  • Už vám nikdy nic neuteče
  • Ať zapnete televizi kdykoli, vždy najdete pořad, který vás zajímá, protože máte možnost pustit si stovky pořadů, které běžely v posledních 7 dnech na všech kanálech
  • Můžete zastavit přehrávání, když vás něco vyruší či jednoduše přetočit pořad o pár minut nazpět, pokud Vám třeba utekl začátek filmu

Nahrávání – Nastavte si ho odkudkoli
Nahrávání můžete nastavit přes internet, z mobilu a nebo běžně přes televizní ovladač. Nahrávat můžete 100 hodin vysílání. Máte pak měsíc, abyste nahrávku viděli, než bude smazána.

Často kladené otázky k MD

Na kterém programu najdu kanál O2 TV Sport?
Kanál O2 TV Sport vysílá na programu 70.

Jak si v televizi jednoduše přepnu na souběžně hraný zápas nebo na jinou kameru?
Všechny souběžně hrané zápasy / různé záběry kamer běží na programu 70. Na obrazovce se zobrazí „mozaika“ zápasů/kamer. Pomocí šipek a tlačítka OK mezi nimi můžete přepínat. Zpět na „mozaiku“ se vrátíte tlačítkem „ZPĚT“ („BACK“).

Jsem na kanálu 70 a „mozaika“ se mi nezobrazila.
Zkuste se vrátit na jiný kanál a potom přepnout zpět na kanál O2 TV Sport. Pokud toto nepomůže, zkuste restartovat svůj set-top box.

Pomohla vám tato stránka?

6 let nejlepší datová síť Zákazníci na naši síť spoléhají. Naší prioritou proto je se o síť poctivě starat a zajistit vám opravdu kvalitní připojení. Chci vědět víc
Podmínky používání cookies