5 chytrých zařízení pro celou rodinu

Ježíšek na vás s chytrými dárky zapomněl? Ještě není pozdě udělat radost sobě i celé rodině. Poradíme vám, jak na to.

Pro dítě: Učení je najednou zábava

nejlepsi_digitalni_televize

Tablet plný dětských písniček a animovaných filmů, nekonečné mazání aplikací, jako jsou Talking Tom a Omalovánky, nadšené výskání ze zadního sedadla auta u Brumíkovy školičky, když vy hledíte na monotónní krajinu kolem D1 a hryžete se nudou. Učiňte tomu přítrž a vybavte své dítko vlastním do ruky padnoucím tabletem Alcatel ONETOUCH POP 7S z naší vánoční nabídky.

Více o tabletu ALCATEL OT POP 7S

Pro ni: Být ženou je složité, tak proč jí to neusnadnit

img_3

Hned po Novém roce začnu cvičit. Taky budu zdravě jíst. A rozhodně přestanu tolik utrácet za oblečení. Myslete dopředu a vyzbrojte svoji drahou telefonem, který jí pomůže plnit všechna reálná i nereálná předsevzetí. Třeba Samsung Galaxy S4 mini. Hravě zvládne aplikace, jako je osobní trenér S Health, Kalorické tabulky nebo třeba Vinted.cz.

Více o telefonu Samsung Galaxy S4 mini

img_3

Pro něj: Chytrý muž čas neztrácí, chytrý muž ho předběhne

img_4

Ten krám už se zase seká! Tak ho hoďte do frcu a pořiďte partnerovi radši supervýkonný telefon Samsung Galaxy Alpha. Bez váhání splní všechny úkoly, kterými ho zahltí.
Od Google navigace, přes multifunkční tracker sportovních aktivit Endomondoaž po graficky náročné hry, jako je Asphalt 7: Heat HD.

Více o telefonu Samsung Galaxy Alpha

Pro prarodiče: Dost bylo předsudků. I vaše babička může surfovat

img_2

Ty jsi tak vyrostla! Už jsem vás neviděla ani nepamatuji. Udržujte rodiče v obraze. Zkraťte vzdálenosti pomocí jednoduchých aplikací, jako je Skype. Vysvětlete jim, jak jednoduché je díky O2 TV Go dokoukat konec pořadu, který včera zaspali. Dopřejte jim opět radost ze čtení každodenních zpráv z nabídky novin na O2 Active na velkém displeji tabletu Huawei MediaPad 10 Link LTE.

Více o tabletu Huawei MediaPad 10 Link LTE

img_2

Pro vás: Užijte si svátky v klidu, bez boje o televizi

img_5

Tři oříšky, Šíleně smutná princezna nebo Sůl nad zlato - každý má tu svoji, kterou viděl už stokrát, ale stejně si ji o svátcích chce užít znovu. S naší O2 TV to nikdy nebylo snazší. Ukončete boje o ovladač, hádky o to, která pohádka je lepší, a užijte si tu pravou vánoční pohodu s možností zpětného zhlédnutí, nebo třeba zachumlaní pod peřinou s tabletem Samsung GALAXY Tab4 10.1 LTE a O2 TV Go.

Více o tabletu Samsung GALAXY Tab4 10.1 LTE Více o O2 TV GO

Nenechávejte si to pro sebe

Pomohla vám tato stránka?

6 let nejlepší datová síť Zákazníci na naši síť spoléhají. Naší prioritou proto je se o síť poctivě starat a zajistit vám opravdu kvalitní připojení. Chci vědět víc
Podmínky používání cookies