3 tipy na zabezpečení domácnosti, které si můžete dovolit

Dopřejte svému trhači pocit, že má vše pod kontrolou, a sobě opravdový pocit bezpečí.
Zabezpečení domácnosti už dnes nemusí být složité ani drahé.

Tip č. 1: Pevná linka, která má uši

nejlepsi_digitalni_televize

Když chcete snížit šance zlodějů, nemusíte při tom proměnit svůj domov v ostře střeženou pevnost. Stačí taková drobnost, jako pevná linka, která „poslouchá“ zvuky kolem sebe. Když uslyší větší hluk v době, kdy má být doma ticho, zavolá vám na mobil. Abyste si poslechli, co se doma děje. Krásný nápad, který skoro nic nestojí.

Volání z domova Telefon Gigaset C610

Tip č. 2: Domácí internet jako domácí hlídač

Ani zloděj, který se učil tiché chůzi od Vinnetoua, nedokáže oblafnout senzor pohybu. Ten v kombinaci s dveřním senzorem (hlídá, zda byly dveře otevřeny klíčem nebo násilím) tvoří základní sadu Gigaset elements. Ani tady nejsou žádné náklady na instalaci a provoz – prostě senzory připojíte k internetu, a když se něco děje, aplikace v telefonu vás upozorní.

Dejte tam ty elementy

Když se vám základní sada od Gigasetu osvědčí, není problém ji kdykoli doplnit o další elementy. Můžete připojit sirénu či kameru, použít víc dveřních senzorů nebo senzorů pohybu. Nakonec si můžete svépomocí postavit docela slušnou past na zloděje. Víte, jak ji nejlépe otestujete? Pošlete kamarády, ať vám zkusí ukrást jahodový džem ze sklepa. A uvidíte.

Jak to funguje     Základní sada a senzory

Tip č. 3: Chata se chce taky cítit bezpečně

image_UC_2

Když máte domov zabezpečený, další na seznamu může být chata nebo třeba garáž. Pro místa mimo dosah domácího internetu se hodí jednoduchý alarm vybavený SIM kartou. I ten se vám ozve přes aplikaci v telefonu. Ano, řeč je o tzv. Machine2Machine (M2M) komunikaci. Další šikovné M2M řešení pro odlehlá místa je zásuvka, kterou ovládáte na dálku telefonem. Jedním dotekem na displeji rozsvítíte nebo zapnete rádio stovky kilometrů daleko.

M2M řešení a tarify Machine

Sdílejte s ostatními

Pomohla vám tato stránka?

6 let nejlepší datová síť Zákazníci na naši síť spoléhají. Naší prioritou proto je se o síť poctivě starat a zajistit vám opravdu kvalitní připojení. Chci vědět víc
Podmínky používání cookies