Samsung Galaxy Tab A 10.5 32GB (T595)

Toto zařízení již nemáme v nabídce
  • Displej 10,5"
  • Čtyři reproduktory a Dolby Atmos
  • Baterie 7300 mAh – až 15 hodin přehrávání videa
  • Dětský režim
  • Více uživatelských účtů
  • Displej 10,5"
  • Čtyři reproduktory a Dolby Atmos
  • Baterie 7300 mAh – až 15 hodin přehrávání videa
  • Dětský režim
  • Více uživatelských účtů

Toto zařízení již nemáme v nabídce

Lahůdka pro oči

Seznamte se s novým domácím společníkem Galaxy Tab A 2018. Tablet s 10,5" displejem a čtyřmi 3D reproduktory vytvoří váš vlastní kinosál, ať už budete kdekoliv. Díky vysokému výkonu a dlouhé výdrži baterie je jako stvořený pro celou rodinu.
1

Obklopte se zvukem

Zažijte novou dimenzi zvuku se čtyřmi reproduktory. Ty jsou umístěné v rozích tabletu a automaticky přizpůsobí nastavení stereo audia podle orientace obrazovky. Technologie Dolby Atmos vám poskytne ještě bohatší poslech s prostorovým zvukem.
2

Sledujte své oblíbené pořady celé hodiny

Vezměte svůj Tab A s sebou, ať už míříte kamkoliv. Jeho baterie s kapacitou 7 300 mAh vydrží až 15 hodin přehrávání videa a technologie rychlého nabíjení umožňuje plné nabití za méně jak 3,5 hodiny. Připravte se na ještě delší používání bez čekání.
3

Ještě vyšší výkon

Galaxy Tab A disponuje rychlým procesorem a 3 GB operační pamětí pro plynulou práci bez zpomalování a zasekávání. Také je vybaven 32GB vnitřním úložištěm s možností rozšíření microSD kartou o dalších až 400 GB. Takže budete mít rozsáhlý prostor pro své oblíbené filmy ve vysokém HD rozlišení.
4

Aktivní i v pohotovostním režimu

Galaxy Tab A se dokáže proměnit na inteligentní domácí displej i v pohotovostním režimu. Funkce Daily Board zajistí, že si během nabíjení můžete nechat zobrazit své oblíbené fotografie. Nebo z něj udělejte užitečného pomocníka, který vám bude ukazovat nejen předpověď počasí, ale i přesný čas nebo váš kalendář.
5

Rozšiřte si obzory

Využijte Bixby Vision a funkci Live Result k vyhledávání informací v reálném čase. Nakupujte zboží, které právě vidíte ve výloze obchodu, identifikujte památky nebo překládejte nápisy a jídelní lístky z cizího jazyka za pomoci ikony Bixby Vision v hledáčku fotoaparátu.
6

Pro celou rodinu

Galaxy Tab A disponuje režimem pro více uživatelů, takže ho může používat každý člen domácnosti po svém. Vytvořte si až osm jedinečných uživatelských účtů, ve kterých si každý upraví nastavení podle svých preferencí. Je navíc bezpečný i pro nejmenší – dětský režim poskytuje speciální rozhraní, které rodičům umožňuje kontrolu nad prohlíženým obsahem i časem stráveným s tabletem. Děti tak budou využívat jeho vzdělávací a zábavné funkce – a rodiče budou mít o všem přehled.
7

Prodejem to nekončí

Využijte službu O2 Péče za 1 Kč a nový telefon zprovozníme za vás

Telefon vám nastavíme, přeneseme kontakty ze starého telefonu a nalepíme ochranné sklo na displej.

Cena služby O2 Péče je 1 Kč jednorázově a můžete jí využít na všech O2 Prodejnách po celé ČR.

Pomohla vám tato stránka?

Objevte svět Chytré sítě Svět plný inovativních řešení, která Vám přinesou
nové možnosti a zážitky.
Chci objevovat
Podmínky používání cookies