Samsung Galaxy Tab S4 10.5 LTE

Toto zařízení již nemáme v nabídce
 • S Pen součástí balení
 • 10,5" displej QXGA Super AMOLED (2560x1600), 287 ppi
 • 4GB RAM, 64GB interní paměti
 • 13Mpx (f/1.9) zadní fotoaparát
 • 8Mpx (f/1.9) přední kamera pro videohovory
 • 4 reproduktory od AKG, Dolby Atmos
 • Baterie 7300mAh s rychlonabíjením
 • Android
 • S Pen součástí balení
 • 10,5" displej QXGA Super AMOLED (2560x1600), 287 ppi
 • 4GB RAM, 64GB interní paměti
 • 13Mpx (f/1.9) zadní fotoaparát
 • 8Mpx (f/1.9) přední kamera pro videohovory
 • 4 reproduktory od AKG, Dolby Atmos
 • Baterie 7300mAh s rychlonabíjením
 • Android

Toto zařízení již nemáme v nabídce

Zobrazit podrobné technické parametry

Multitasking bez hranic

Vylepšený Galaxy Tab S4 je maximálně přizpůsobený vašemu aktivnímu stylu života doma i na cestách. Stane se vaším nejlepším společníkem pro neomezenou zábavu i náročný multitasking.

1

Samsung DeX – produktivita bez námahy

Samsung Galaxy Tab S4 je prvním tabletem, který podporuje možnosti Samsung DeX. Získejte efektivitu práce jako na stolním počítači s výhodami mobilního zařízení. Nepotřebujete DeX Station ani DeX Pad, jednoduše se připojte pomocí HDMI rozhraní. Se zapojenou klávesnicí, myší a monitorem objevíte nový rozměr práce i zábavy (příslušenství není součástí balení).

2

Pracujte jako na počítači

Vrhněte se do práce. Galaxy Tab S4 vám nabídne pracovní prostředí stolního počítače. Můžete využívat klasický hlavní panel, pracovní plochu s více okny najednou i výhody tradičního ovládání klávesnicí a myší. Stačí aktivovat Samsung DeX přes panel rychlého spuštění na obrazovce tabletu, připojit klávesnici a myš kompatibilní se systémem Android a získáte možnosti, na které jste zvyklí z domova nebo kanceláře.

3

Rozdělte si práci

Vaše výkonnost stoupá s úrovní osobního komfortu. Proto můžete rozhraní Samsung DeX používat na připojeném monitoru, zatímco na obrazovce tabletu budete současně pracovat v prostředí systému Android. Nebo naopak připojený tablet proměňte na touchpad, digitizér nebo dotykovou klávesnici k ovládání obsahu na propojené obrazovce.

4

Vždy připraven

Zapište si každý svůj nápad dříve, než ho zapomenete. Díky funkci Screen-Off Memo můžete perem S Pen zapisovat rychlé poznámky, i když obrazovka tabletu zrovna není aktivní. Pouze 0,7 mm tenký hrot multifunkčního pera zaručuje přesné a přirozené psaní a kreslení.

5

Vytvářejte animace

Získejte přístup k rozsáhlým možnostem nabídky Air Command. Stačí podržet dotykové pero S Pen nad displejem a stisknout tlačítko. Můžete kreslit na fotografie, vytvářet vlastní animace s funkcí Živé zprávy a originálně ozvláštnit každou konverzaci s přáteli. A nemusíte si dělat starosti s nabíjením pera. S Pen totiž baterii nepotřebuje.

6

Vypůjčte si jazykové dovednosti

Air Command dokáže přeložit slova a fráze pouhým gestem dotykového pera. Dokonce si můžete zvolit a uložit preferovanou měnu a míry – S Pen je při překladu automaticky převede.

7

Ještě vyšší výkon

Galaxy Tab S4 podporuje LTE s rychlostí až 1 Gbps. Takže vám poskytne dostatek času pro vyřízení všeho důležitého. Díky internímu úložišti 64 GB s možností rozšíření pomocí microSD karty s kapacitou až 400 GB vám nabídne rozsáhlý prostor pro vaše dokumenty, fotografie a videa.

8

Nechejte se pohltit zábavou

Galaxy Tab S4 poskytuje rozšířenou možnost zobrazení na kompaktním zařízení. Minimalizací rámečků, odstraněním loga v horní části a tlačítka Domů jsme vytvořili rozsáhlou obrazovku s úhlopříčkou 10,5 palce. Vylepšený Super AMOLED displej s poměrem stran 16 : 10 poskytuje mnohem lepší vizuální dojem ze sledování vašeho oblíbeného obsahu.

9

Obklopte se zvukem

Vychutnejte si dokonale vyvážené audio vylepšené od expertů ze společnosti AKG. Čtyři reproduktory poskytují tabletu Galaxy Tab S4 výjimečný zvuk. Technologie Dolby Atmos přináší podání prostorového 3D audia, které povýší sledování každého filmu na výjimečně pohlcující a realistický zážitek.

10

Nikdy nekončící zážitek ze sledování

Baterie Galaxy Tab S4 s kapacitou 7 300 mAh vydrží až 16 hodin přehrávání videa. Sledování vašich oblíbených pořadů tak nebude problém. A pokud se po diváckém maratonu vybije, díky podpoře technologie rychlého nabíjení bude už za 200 minut opět stoprocentní.

11

Prodejem to nekončí

Využijte službu O2 Péče za 1 Kč a nový telefon zprovozníme za vás

Telefon vám nastavíme, přeneseme kontakty ze starého telefonu a nalepíme ochranné sklo na displej.

Cena služby O2 Péče je 1 Kč jednorázově a můžete jí využít na všech O2 Prodejnách po celé ČR.

Pomohla vám tato stránka?

Objevte svět Chytré sítě Svět plný inovativních řešení, která Vám přinesou
nové možnosti a zážitky.
Chci objevovat
Podmínky používání cookies