Oddělený roaming

Od 1. 7. 2014 existuje pro roaming využívaný rámci zemí Evropské unie (dále jen EU roamingové služby) nová možnost, tzv. Oddělený roaming, který umožňuje využít se svým stávajícím číslem pro hovory, SMS, MMS a internet v zemích EU jiného poskytovatele služeb.

Pro Oddělený roaming existují dvě možnosti:

  1. Jednorázové využití internetu v Evropské unii od jiného poskytovatele - umožňuje jednorázově využít v zemích Evropské unie služeb mobilního internetu jiného poskytovatele.
    Při využití této možnosti stále zůstáváte zákazníkem O2 (pro hovory, SMS a MMS), připojení k internetu však zajišťuje a účtuje vámi vybraný poskytovatel (např. formou prodeje předplaceného objemu dat).
    Informace, jak pro využití této služby postupovat, získáte od poskytovatele, u kterého se chcete k internetu připojit.
  2. Trvalé přenesení EU roamingových služeb k jinému poskytovateli - umožňuje nastálo převést EU roamingové služby k jinému poskytovateli.
    Při cestě do zahraničí vám tyto roamingové hovory, SMS, MMS a internet bude účtovat vybraný poskytovatel. Pro ostatní služby (včetně roamingu mimo Evropskou unii) zůstáváte zákazníkem O2, v zemích Evropské unie se stáváte zákazníkem vybraného poskytovatele.
    V současné době se jedná o poskytovateli, ke kterému by bylo možné EU roamingové služby převést, a zatím tedy nelze této možnosti využít.

Převod EU roamingových služeb k jinému poskytovateli v rámci obou možností Odděleného roamingu je zdarma a můžete ho využít kdykoliv. Další informace najdete ve Všeobecných podmínkách platných od 1. 7. 2014.

Podrobné informace o odděleném roamingu

Pomohla vám tato stránka?

Objevte svět Chytré sítě Svět plný inovativních řešení, která Vám přinesou
nové možnosti a zážitky.
Chci objevovat
Podmínky používání cookies