Výhody Extra karty

Pořiďte si nový telefon nebo tablet na splátky a bez navýšení ceny

nakup_telefonu_img

Nákup na splátky s Extra kartou

S Extra kartou nemusíte čekat na schválení splátek. Telefonů či tabletů si na splátky můžete vzít klidně i několik najednou, a to za celkovou cenu až do výše nevyčerpaného zůstatku úvěrového rámce na Extra kartě. Úrok bude 0 %.

Jak funguje nákup na splátky

1.
1.

Vyberte si jakýkoli telefon nebo tablet z naší nabídky.

2.
2.

Rozmyslete si, kolik byste chtěli splácet měsíčně a kolik zaplatíte jednorázově.

3.
3.

Pro vybrané zařízení si zajděte do O2 Prodejny.

Další výhody Extra karty

extra_vyhody_img

Užijte si slevy u vybranných partnerů

V obchodech sítě Premia získáte z každého nákupu část zaplacených peněz zpět ve formě prémiových Kč. Nasbírané prémiové koruny budou automaticky jednou měsíčně převedené na úvěrový účet a sníží celkovou vyčerpanou částku na vaší kartě.

Vedeni_zdarma_img

Vedení karty zdarma

Když budete Extra kartu používat a aspoň jednou měsíčně s ní zaplatíte v obchodě, na internetu, vyberete peníze z bankomatu nebo si je převedete na svůj účet, budete mít její vedení zdarma místo standardního poplatku 49 Kč měsíčně.
Vedeni_zdarma_img
spravce_financi_img

Správce financí

Díky Správci financí máte přístup ke své Extra kartě 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Najdete tu přehled splátek, provedené platby i aktuální částku, kterou můžete čerpat. Snadno si tu navýšíte limit pro nákupy na internetu, pošlete peníze z karty na bankovní účet nebo změníte kontaktní údaje. Díky dokonalému zabezpečení se k důvěrným informacím dostanete jen vy.
bezkontaktni_karty_img

Bezkontaktní platby

Při placení Extra kartou ji stačí jen přiložit k platebnímu terminálu. U většiny bezkontaktních transakcí do 500 Kč navíc nemusíte zadávat PIN. Za bezkontaktní platby, stejně jako za klasické platby kartou, není účtován žádný poplatek.
bezkontaktni_karty_img
platby_na_internetu_img

Platby na internetu a v zahraničí

Extra karta umožňuje díky službě 3D Secure bezpečné platby přes internet. Pro vyšší bezpečnost je na kartě nastaven týdenní limit 3 000 Kč. Ten si můžete kdykoliv změnit ve Správci financí nebo na lince 542 100 300. S kartou taky můžete platit u obchodníků, kteří nemají klasickou elektronickou čtečku karet, což oceníte při cestách do zahraničí. Karta je totiž embosovaná. To znamená, že číslo karty a údaje o jejím majiteli jsou na ní reliéfně vyraženy.

Infolinka

Z České republiky: 542 100 300
Ze zahraničí: +420 541 598 888

Poskytovatelem Extra karty je Home Credit a.s., IČO: 26978636

Sdílejte s ostatními

Pomohla vám tato stránka?

6 let nejlepší datová síť Zákazníci na naši síť spoléhají. Naší prioritou proto je se o síť poctivě starat a zajistit vám opravdu kvalitní připojení. Chci vědět víc
Podmínky používání cookies