Někteří naši zákazníci mohou mít nyní problém s voláním ve 3G síti. Pro spojení hovorů doporučujeme v telefonu ručně nastavit síť 2G. Omlouváme se za komplikace. Na opravě intenzivně pracujeme. Zavřít ×

Vylepšili jsme O2 TV. Podívejte se jak

O2 TV se mění k lepšímu

ctyri_zarizeni_image

Jedna televize, čtyři zařízení

Všechny televizní kanály máte k dispozici nejen v televizi, ale díky mobilní aplikaci nově až na 4 dalších elektronických zařízeních. Je tedy jedno, jestli napínavý film nebo dokument sledujete v televizi nebo si ho vezmete s sebou v mobilu, tabletu nebo notebooku.
vyssi_za_nizsi_image

Více kanálů na dva měsíce jako bonus

Jako dárek od nás získáváte na první dva měsíce ještě více zábavy díky vyššímu tarifu. Užijete si tak větší porci filmů, seriálů i sportovních přenosů, a to včetně kanálu HBO. Buďte bez obav, po dvou měsících vám tarif automaticky vrátíme zpět.
vyssi_za_nizsi_image
dobre_zustava_image

Buďte pánem svého vysílání

Výhody O2 TV, jako je sledování vysílání až 30 hodin zpětně a nahrávání, jsou samozřejmostí. Stačí pár kliknutí na webu nebo v aplikaci v telefonu a máte vše nastaveno. Tohle jiné televize neumějí.
img_2

Ovládněte sport v multidimenzi!

Ta nejlepší sportovní utkání a nervy drásající souboje máte na jednom místě. Novou televizní stanici O2 Sport a najdete ve všech nových tarifech O2 TV.

Díky MD (MULTIDIMENZI) si můžete vybrat, na který z právě hraných zápasů se budete dívat a záběr které kamery je pro vás ten pravý. Vysíláme nejen špičková fotbalová utkání, ale i tenisové ATP, bojové sporty, basketbal a ten nejlepší motorsport.

Zjistit více

Pomohla vám tato stránka?

Nahlédněte
do světa Chytré sítě
Do světa plného inovativních řešení, která
vám přinesou nové možnosti a zážitky.
Chci vědět víc