Vychytávky, které nesmí ujít školákům ani jejich rodičům

 

Zapomíná váš školák na své povinnosti? Teď už nebude!

ico_milion

Šikovná aplikace StudentBook pomůže dětem udržet si přehled o všem důležitém. Dá se do ní uložit rozvrh hodin nebo zadávat domácí či jiné úkoly. Ty si pak dítě může odškrtávat jako splněné. Všechno uvidí přehledně v kalendáři. Vědět bude i o plánovaných zkouškách, testech, ale třeba i o tom, že má vynést odpadky.
Aplikaci si můžete bezplatně naistalovat do kteréhokoliv chytrého telefonu s Androidem.

Stáhnout StudentBook Prohlédnout nabídku telefonů

Díky tabletu bude učení bavit každého

ico_star

K učení děti přimějete snáz s pomocí tabletu. Díky aplikaci iMathematics se otravná matematika promění v zábavnou hru. Pravopisná cvičení už díky aplikaci Nauč se Pravopis nebudou nutným zlem, ale zábavou na cestě do školy. Testy jdou nastavit přesně podle toho, co dělá dítěti problémy. Součástí aplikace jsou navíc i jednoduché taháky na vyjmenovaná slova a další témata.
Tablet můžete pořídit jen za 195 Kč měsíčně na splátky bez navýšení.

Vzdělávací aplikace Více o tabletu na splátky

ico_star

O své děti se bát nemusíte. Sledujte je on-line

neomezene

Pořídit mobilní telefon už i prvňákovi není žádný rozmar. Své dítě tak budete mít vždy pod kontrolou. Skvělá je třeba bezplatná aplikace Family by Sygic. Ta vám pošle upozornění, když dítě dorazí na předem zvolené místo – do školy, na kroužek nebo třeba k babičce, a také když odtamtud odejde.
Můžete si nastavit i tzv. nebezpečná místa a vždy dostanete informaci, když se k nim dítě přiblíží. Hned mu pak můžete zavolat, aby se vrátilo zpět do bezpečí.

Stáhnout Family by Sygic

Jak vybrat správný tarif pro školáka

internet

Nejmenším školákům se vyplatí pořídit spíš předplacenou kartu, která nabídne to základní, co je potřeba – volání a SMS. Po 1. minutě s ní voláte zdarma, takže během dlouhých hovorů můžete vyřídit všechno důležité.
Větším dětem se určitě bude víc zamlouvat tarif Kůl speciálně vyladěný pro mladé. Toho, že vám děti s tarifem provolají desetitisíce, se bát nemusíte. Stačí si aktivovat O2 Kontrolu výdajů, která vás bude informovat, kolik volných jednotek ještě zbývá i kolik už je utraceno nad rámec paušálu.

Více o předplacené kartě Více o tarifu Kůl

internet

Sdílejte s ostatními

Pomohla vám tato stránka?

6 let nejlepší datová síť Zákazníci na naši síť spoléhají. Naší prioritou proto je se o síť poctivě starat a zajistit vám opravdu kvalitní připojení. Chci vědět víc
Podmínky používání cookies