Statická IP adresa

Pokud potřebujete jednoznačnou identifikaci mobilního zařízení v síti nebo přístup na internet bez ochrany proti nevyžádanému provozu, nabízíme několik variant doplňkových služeb.

Co potřebujete

Možnosti připojení

APN Internet

S tímto typem připojení máte přístup k nejčastěji využívaným službám sítě internet (webové stránky, e-mail) a je aktivován automaticky při aktivaci datového tarifu. Tato služba je vhodná pro většinu uživatelů, kteří jsou tak chráněni proti nevyžádanému provozu z internetu (FireWall).

APN Internet.s

Nastavení bezpečnostních pravidel je v tomto případě stejné jako u APN Internet, ale mobilnímu telefonu je vždy přidělená stejná IP adresa. O její přidělení je třeba zažádat na zákaznických linkách nebo ve O2 Prodejnách a je zpoplatněna podle platného ceníku.

APN Internet.open

Jedná se o nejotevřenější typ připojení. Můžete využívat všech služeb sítě internet, avšak nejste nijak chráněni proti nevyžádanému provozu (připojení bez omezení například umožňuje vytvářet VPN tunely pro bezpečné připojení do firemní sítě). O tento způsob připojení je třeba zažádat a je vhodný pro zkušené uživatele internetu.


APN Internet.open.s

Již z názvu je patrné, že se jedná, jako v předchozím případě, o zcela otevřené připojení k internetu. Navíc je mobilnímu telefonu vždy přidělena stejná IP adresa. Je třeba zdůraznit, že počítač je připojen k síti internet bez jakýchkoliv omezení, a není chráněn před případnými útoky.

Varianty GPRS

Podrobné informace o Statické IP adrese

Modemy a data

Modemy a ostatní datová zařízení pro připojení k internetu

Více

Pomohla vám tato stránka?

Podmínky používání cookies