Podrobné podmínky

Tarify i s balíčky lze užívat pouze v ČR v M2M zařízeních prostřednictvím technologií UMTS, EDGE, GPRS, HSDPA, HSUPA na přístupových bodech (APN) Internet, Oneport, Cma, Telemetry, Telemetry 1 nebo Individuální APN.

Tarify O2 Machine datové tarify určené pouze pro komunikaci mezi přístroji. V případě použití SIM karty v telefonu, tabletu a podobně jde o porušení podmínek služby a O2 Machine bude převedený na odpovídající standardní hlasový tarif.

Doplňkové balíčky SMS a dat lze aktivovat pouze k tarifům z řady Machine. Balíčky se obnovují každé zúčtovací období až do jejich deaktivace.

Nevyčerpané SMS a data se nepřevádějí do dalšího zúčtovacího období.

Do objemu dat v rámci tarifu Machine se započítávají stažená i odeslaná data. Po vyčerpání objemu dat v rámci tarifu je datový provoz v ČR zpoplatněn částkou 0,04 Kč za kB. Maximální účtovaná částka za takto účtované přenosy je 3 630 Kč za jedno zúčtovací období. Cena SMS je 1,94 Kč. Cena minuty odchozího hovoru je 3,75 Kč. Ceny jsou uvedeny s DPH. Nevyčerpaný objem dat se nepřevádí do dalšího zúčtovacího období.

Pokud je tarif O2 Machine, nebo doplňkový balíček aktivován, nebo zrušen v průběhu měsíce, poplatek se účtuje poměrnou částí, stejně tak jsou přidělovány volné jednotky.

Pomohla vám tato stránka?

Podmínky používání cookies