Služba O2 Data Servis (technická podpora)

Ceníky a dokumenty platné od 1. 10. 2018

 

O2 Mobilní hlasová služba Rozbalit

Zvažte dobře, jak často telefonujete a kolik měsíčně posíláte SMS. Následně si zvolte ten nejvýhodnější tarif. Nabídka je široká, máte z čeho vybírat.

O2 Mobilní internetové připojení Sbalit

Pro všechny hlasové tarify dochází k automatické aktivaci služby umožňující provádět datové a wapové přenosy, a to za ceny dle níže uvedených tarifů.
Přenosy přes APN video jsou účtovány za stejných podmínek jako přenosy přes APN internet.

Služba O2 Data Servis (technická podpora)Sbalit

O2 Data Servis - běžná cena za instalaci s DPH bez DPH
PC instalace do 30 minut 254,20 210,08
PC instalace do 60 minut 508,41 420,17
Za každou další započatou hodinu 254,20 210,08
Nastavení e-mailového klienta 100,66 83,19

Běžná instalace obsahuje instalaci mobilního telefonu (GSM modemu nebo Wi-Fi zařízení) do PC/notebooku, které bylo nebo je v aktuální nabídce společnosti O2 , a nastavení připojení na internet prostřednictvím služeb O2GPRS Instant/UMTS/HSDPA, O2 HSCSD Fast nebo O2 Hot Spot. Každá PC instalace pro mobilní telefon je počítána samostatně. Instalace pro více mobilních telefonů na jedno PC zařízení je počítána samostatně za každý mobilní telefon.

Nastavení e-mailového klienta v mobilním telefonu obsahuje nastavení parametrů e-mailového klienta v mobilním telefonu, který byl nebo je v aktuální nabídce společnosti O2

Ceny jsou platné za výše uvedených podmínek při využití služby O2 Data Servis na Značkových prodejnách společnosti O2 poskytujících instalace a nastavení internetu. Seznam těchto prodejen naleznete na www.o2.cz.

Nenašli jste, co hledáte? Ptejte se našich O2 Guru na Facebooku, Twitteru nebo O2 Fóru.

Roaming a mezinárodní hovory Rozbalit

V ceníku se můžete informovat, na kolik vás přijde volání do zahraničí, stejně jako na sazby za roaming v desítkách zemí, které jsou roamingovými partnery O2.

Závěrečná ustanovení Rozbalit

Důležité podmínky a poznámky k ceníku našich služeb naleznete v těchto jeho závěrečných částech.

Pomohla vám tato stránka?

Podmínky používání cookies