Vyšší tarif za cenu nižšího

Ceníky a dokumenty platné od 1. 10. 2018

 

O2 Mobilní hlasová služba Rozbalit

Zvažte dobře, jak často telefonujete a kolik měsíčně posíláte SMS. Následně si zvolte ten nejvýhodnější tarif. Nabídka je široká, máte z čeho vybírat.

O2 Mobilní internetové připojení Rozbalit

Pro všechny hlasové tarify dochází k automatické aktivaci služby umožňující provádět datové a wapové přenosy, a to za ceny dle níže uvedených tarifů.
Přenosy přes APN video jsou účtovány za stejných podmínek jako přenosy přes APN internet.

Krátkodobé marketingové akce Sbalit

Vyšší tarif za cenu nižšíhoSbalit

Tato nabídka platí od 1.1.2013 a je určena pro fyzické osoby registrované dle RČ a firemní zákazníky registrované na základě IČ.

Každý takový účastník, který si nově zřídí službu O2 Mobilní internetové připojení s tarifem Mobilní Internet L nebo si zvýší tarif z tarifu Mobilní Internet M na Mobilní Internet L , bude po dobu tří měsíců ode dne zřízení tarifu platit měsíční paušál 303 Kč s DPH (250,41 Kč bez DPH) v případě, že službu užívá samostatně, nebo 202 Kč s DPH (166,94 Kč bez DPH) v případě, že službu užívá společně se službou xDSL nebo digitální televize O2TV. Po uplynutí zvýhodněného období bude účastník za užívání tarifu Mobilní Internet L platit standardní ceníkovou cenu.

Každý takový účastník, který si nově zřídí službu O2 Mobilní internetové připojení s tarifem Mobilní Internet XL nebo který si zvýší svůj tarif z tarifu Mobilní Internet M nebo Mobilní Internet L na Mobilní Internet XL bude po dobu tří měsíců ode dne zřízení tarifu platit měsíční paušál 505 Kč s DPH (417,36 Kč bez DPH) v případě, že službu užívá samostatně, nebo 303 Kč s DPH (250,41 Kč bez DPH) v případě, že službu užívá společně se službou xDSL nebo digitální televize O2TV. Po uplynutí zvýhodněného období bude účastník za užívání tarifu Mobilní Internet XL platit standardní ceníkovou cenu.
Po uplynutí zvýhodněného období bude účastník za užívání tarifu O2 Mobilní Internet Pro platit standardní ceníkovou cenu.

Tuto nabídku nelze kombinovat s dalšími slevami nebo výhodami nabízenými O2 souvisejícími se službou O2 Mobilní internetové připojení s výjimkou výhody „Záruka spokojenosti".

Tuto nabídku nelze aktivovat prostřednictvím stránek www.o2pripojse.cz.

Podmínkou poskytnutí výhod podle těchto podmínek pro účastníka, který si službu O2 Mobilní internetové připojení zřizuje nově je, že účastník nevyužíval na předmětné SIM kartě službu O2 Mobilní internetové připojení po dobu alespoň 1 měsíce před uplatněním požadavku na poskytnutí výhody.

Nenašli jste, co hledáte? Ptejte se našich O2 Guru na Facebooku, Twitteru nebo O2 Fóru.

Roaming a mezinárodní hovory Rozbalit

V ceníku se můžete informovat, na kolik vás přijde volání do zahraničí, stejně jako na sazby za roaming v desítkách zemí, které jsou roamingovými partnery O2.

Závěrečná ustanovení Rozbalit

Důležité podmínky a poznámky k ceníku našich služeb naleznete v těchto jeho závěrečných částech.

Pomohla vám tato stránka?

Podmínky používání cookies