Inzerujte lokálně a zdarma

Zákazníci O2 mohou být i vašimi zákazníky. 

Inzerujte zdarma až 7 dní 2x měsíčně
Inzerujte zdarma až 7 dní 2x měsíčně

Zviditelněte své podnikání v O2 Výhodách

Oslovte 1,7 mil. našich zákazníků
Oslovte 1,7 mil. našich zákazníků

Najděte mezi nimi své nové zákazníky

Využijte lokalitu
Využijte lokalitu

Dejte o sobě vědět ve svém okolí i po celé republice

Podporujeme podnikání

Vy máte skvělé služby nebo zboží - a my komunikační kanály.
Nabízíme vám možnost zdarma oslovit až 1,7 milionu nových zákazníků.

Inzerujte lokálně a zdarma

Připomeňte se stávajícím zákazníkům nebo oslovte úplně nové. Pomůžeme vám vytvořit nabídku, která je bude zajímat.

Jak inzerce funguje

Do inzerátu napíšete, co nabízíte a doplníte potřebné detaily. Nabídka se zobrazí všem zákazníkům O2 na webu nebo v mobilu v rámci O2 Výhod v okruhu 15 kilometrů od vašeho obchodu.

Máte e-shop nebo poskytujete ubytování? Mysleli jsme i na vás. Vaši nabídku samozřejmě uvidí zákazníci z celé republiky.

1352

Na stránkách O2 Výhod se můžete inspirovat, jak by takový správný inzerát měl vypadat. A v určitých hodinách je vám také vpravo dole na stránce k dispozici chat, kde se můžete zeptat na všechno, co by vás snad o inzerci mohlo zajímat.

Podívejte se na videonávod, jak napsat poutavý inzerát

Získejte kredit zdarma pro lokální SMS

Získejte kredit zdarma pro lokální SMS

Pořiďte si balíček O2 RE:START pro rychlý rozjezd digitálního podnikání a získáte kredit 1500 Kč do nástroje Market Locator. V něm vám pomůžeme nastavit plnohodnotnou SMS kampaň, kterou oslovíte zákazníky ve vašem okolí.

Registrace a přihlášení

Nedaří se mi vyplnit údaje v tabulce pro registraci

Údaje je třeba zadávat ve správném formátu.

E-mailová adresa musí obsahovat @.

IČO by mělo mít 6-10 znaků.

Telefonní číslo uvádějte prosím ve formátu +420 a následně vaše šestimístné mobilní telefonní číslo. Číslo pevné linky není možné zadat.

Aby bylo heslo dostatečně bezpečné, jeho minimální délka musí být 8 znaků a musí se skládat z kombinace malých a velkých písmen, číslic a speciálního znaku, jako je např.:  #, %, &, *, +, =,?, @.

Vyplnil jsem přihlašovací formulář a nedostal jsem další pokyny pro dokončení registrace

Po vyplnění registračního formuláře vám pošleme e-mail s odkazem pro dokončení registrace. V případě, že vám e-mail nepřišel, zkontrolujte ve své e-mailové schránce složku se spamem. Pokud e-mail neobjevíte ani tam, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailové adresy lokalni-podnikatel@o2.cz nebo nám napište na chatu.

Nefunguje mi odkaz pro dokončení registrace, který jsem našel v e-mailu

Odkaz pro dokončení registrace má platnost 48 hodin. Jestliže vyprší jeho platnost, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailové adresy lokalni-podnikatel@o2.cz nebo nám napište na chatu, abychom vám mohli poslat nový.

Nepamatuji si heslo pro přihlášení

V tabulce pro přihlášení zvolte možnost „Zapomenuté heslo?“. Po prokliknutí se zobrazí tabulka pro obnovení hesla, do které napište e-mail, na který vám přijde potřebný odkaz pro reset hesla.

Zablokoval jsem si přístup, když jsem při přihlášení opakovaně zadal chybné heslo

Nezkoušejte se prosím dál registrovat a rovnou nás kontaktujte prostřednictvím e-mailové adresy lokalni-podnikatel@o2.cz nebo nám napište na chatu.

Používání a fungování služby

Jak často mohu inzerovat a kde se můj inzerát zveřejní?

Zdarma můžete inzerovat 2x do měsíce až na 7 dní. Zveřejněný inzerát najdete v aplikaci O2 Výhody a na webových stránkách v sekci „Lokální“ a ve výpisu všech výhod v sekci „Vše“.

Jaký typ služby nebo produktu mohu inzerovat?

Propagovat můžete jakékoliv produkty a služby, kterým se ve svém podnikání věnujete. Výjimkou jsou služby a produkty, které jsou v rozporu s dobrými mravy, etickým kodexem nebo které zasahují do obchodních práv a zájmů společnosti O2. Podrobné informace najdete v našich Všeobecných obchodních podmínkách.

Nejste si jisti službou, kterou chcete inzerovat? Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailové adresy lokalni-podnikatel@o2.cz nebo nám napište na chatu.

Jsem registrován. Jak zadám inzerát a kdy se ve výpisu objeví?

Po přihlášení klikněte na modré tlačítko „Vytvořit inzerát“ a postupujte podle pokynů. Podrobnější instrukce najdete v tomto instruktážním videu. Pokud potřebujete poradit s textem inzerce, napište nám svůj návrh na e-mailovou adresu lokalni-podnikatel@o2.cz . Rádi vám pomůžeme.

Schvalování inzerátů

Po vytvoření inzerát odešlete na schválení. Jestliže je v inzerátu vše v pořádku, dojde ke zveřejnění v termínu, který jste si nastavili. Může se ale stát, že je potřeba něco upravit. V takovém případě vám dáme vědět notifikačním e-mailem. Ozveme se vám i v případě, že inzerát nebude možné zveřejnit (viz důvody uvedené ve Všeobecných obchodních podmínkách).

Nenašel jsem vhodný obrázek pro svůj inzerát. Mohu použít svůj?

Vlastní obrázek bohužel použít nemůžete.  Ale věříme, že v nabídce najdete takový, který se předmětu vašeho podnikání nejvíc podobá.

Jak mohu inzerát upravit nebo ukončit?

Jak inzerát upravit

U inzerátu stačí rozkliknout šipku šedého tlačítka vpravo, kliknout na „Upravit“ a poté jej znovu odeslat ke schválení.

Jak inzerát ukončit

Zveřejněný inzerát můžete kdykoliv ukončit. Stačí u inzerátu rozkliknout šipku šedého tlačítka vpravo a kliknout na „Zrušit“. Váš inzerát se tak ihned ukončí.

Jak zjistím, že můj inzerát někoho zaujal?

U každého publikovaného inzerátu najdete pod tlačítkem „Report“ přehled úspěšnosti. Po rozkliknutí se otevře nové okno, ve kterém zjistíte, kolik lidí váš inzerát vidělo.

Mám účet na www.lokalni-podnikatel.cz, mohu ho sám smazat?

Ano, po přihlášení přejděte přes šipku u svého účtu do sekce Nastavení, kde najdete možnost „Smazat účet“.

Potřebuji pomoc, na koho se mohu obrátit?

Jestliže máte jakýkoliv dotaz, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailové adresy lokalni-podnikatel@o2.cz nebo nám napište na chatu. V pracovní dny jsme vám k dispozici od 9 do 15 hodin.

Pravidla pro inzerování
  • Inzerovat je možné 2× měsíčně, pokaždé až 7 dní v týdnu.
  • Vždy může běžet jen jedna aktivní inzerce.
  • Inzerát musí splňovat pravidla zmíněná ve Všeobecných podmínkách.
  • Inzerci je možné zadat lokálně, nebo celorepublikově.
  • Lokálně zadané inzerce se zobrazují v okruhu cca 15 km.
Objevte další chytrá řešení od O2.

Objevte další chytrá řešení

Zjistěte, jak propojujeme ICT služby do spolehlivých řešení, díky kterým můžete jednoduše, rychle a bezpečně rozvíjet svůj business. 

Pomohla vám tato stránka?
Podmínky používání cookies