Surfujte bezpečně na internetu

O2 Security ochrání váš telefon, počítač i všechna chytrá zařízení před podvodnými a zavirovanými stránkami.

Zavirované stránky vás neohrozí

Služba O2 Security dokáže odhalit zavirované stránky. Upozorní vás na nebezpečí a zablokuje vstup. Databázi škodlivých webů neustále aktualizujeme.

Odhalí podvodný e-shop i falešné internetové bankovnictví

Prostřednictvím padělaných stránek se hackeři chtějí dostat k vašemu heslu, číslu platební karty a dalším citlivým datům. Ty pak hackeři využijí ke krádeži peněz z účtu.

Zabrání zotročení vašeho počítače, telefonu i tabletu

O2 Security zabrání, aby se váš telefon, počítač nebo tablet nestal součástí botnetu. Tedy velké skupiny zotročených zařízení. Útočník je má plně pod kontrolou a využívá je bez vašeho vědomí. Například na těžbu bitcoinů nebo rozesílání spamu. Tím dramaticky zpomaluje vaše zařízení.

Nezpomaluje výkon

Na rozdíl od antivirových programů, nezpomaluje služba O2 Security výkon vašeho zařízení. Funguje totiž přímo v síti.

Jak funguje O2 Security

Mobilní telefon

Mobilní telefon

Zatímco na svém mobilním telefonu surfujete, O2 Security hlídá nebezpečné webové stránky. Když se dostanete na škodlivou adresu, služba vás varuje a zastaví. Databázi problémových stránek aktualizujeme každou minutu, takže jste stále v bezpečí.

Internet do práce

Internet do práce

Když si pořídíte O2 Security k Internetu HD, máte jistotu, že všechna zařízení připojená k modemu budou v bezpečí. O2 Security ochrání váš počítač, telefon připojený přes WiFi i zařízení chytré domácnosti.

Jednoduché ovládání

Jednoduché ovládání

  • Pravidelně budete dostávat statistiku zachycených útoků.
  • Sami si můžete upravit seznam zakázaných adres.
  • Službu si snadno nastavíte v Moje O2.

Objednejte si O2 Security ke svému internetu

Mobilní internet
Mám mobilní internet a chci O2 Security

Mám mobilní internet a chci O2 Security

První měsíc zdarma
39 Kč/měs. s DPH
Internet do práce
Mám internet na doma a chci O2 Security

Mám PROfi Internet HD a chci O2 Security

K tarifům PROfi Internet HD zdarma

Podrobné informace o O2 Security

Budu si muset něco instalovat do svého počítače nebo mobilního telefonu?

Kdepak, není třeba instalovat speciální program nebo aplikaci. O2 Security běží jako součást sítě, takže nezatěžuje výkon vašeho telefonu, počítače nebo tabletu. O2 Security chrání všechna připojená zařízení, takže i meteostanice, senzory, čidla a další chytrá zařízení.

Jak víte, že konkrétní stránka je nebezpečná?

Využíváme řadu zdrojů informací. Stránky kontrolujeme složitým systémem, který brání chybnému označení za nebezpečné. Pokud byste měli pocit, že je web chybně označený jako nebezpečný, dejte nám vědět.

Jak O2 Security zapnu a vypnu?

Službu si aktivujete přes portál Moje O2 v sekci O2 Security, podrobný návod naleznete na webových stránkách O2 v části Podpora. Na stejném místě v Moje O2 můžete tuto službu také deaktivovat.

Mám O2 Security k více službám O2, jak můžu nastavit vše naráz na všech zařízeních?

Služba O2 Security se váže na konkrétní unikátní identifikátor zařízení (SIM karta, ADSL router, atd.). Je potřeba každé zařízení nastavit zvlášť. Pokud v rámci jedné sítě připojíte více zařízení, tak budou chráněny všechny.

Jak řešíte ochranu a dat a jak dlouho uchováváte nashromážděné údaje?

O2 Czech Republic, a.s. striktně dodržuje nejnovější národní i evropská opatření na ochranu dat (GDPR) a služba byla dopředu designována již s vědomím těchto regulací. V souladu s těmito předpisy uchováváme data po dobu 6 měsíců, poté jsou nenávratně odstraněna.

Jaké stránky O2 Security blokuje?

Služba O2 Security blokuje stránky s nelegálním obsahem (nacistické, pedofilní,…), dále dark weby, stránky obsahující pornografii a erotické materiály. Blokování závadného obsahu se týká i sociálních sítí jako jsou TikTok, Facebook, Instagram, Twitter, Reddit, Tumblr atd.