Podpora O2 eKasa

Abychom vám mohli co nejlépe poradit s eKasou, ze všeho nejdříve vyberte, do které vlny EET vaše podnikání spadá.

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali, že u pokladen O2 eKasa je opět možné přijímat platby kartou. Zároveň probíhají výplaty přijatých plateb podle dosavadních pravidel. Více informací

Do které vlny EET patřím?

Podnikatelské subjekty se zapojují do jednotlivých fází EET následovně:

1. vlna EET (od 1. prosince 2016) – ubytovací a stravovací služby
2. vlna EET (od 1. března 2017) – maloobchod a velkoobchod
3. a 4. vlna EET (od 1. května 2020) – ostatní činnosti, například svobodná povolání, doprava, zemědělství, řemesla a výrobní činnosti.

Pokud stále nevíte, do jaké klasifikační skupiny vaše podnikání spadá, přečtěte si krátký článek na našem Modrém blogu O2 nebo zadejte své IČO do vyhledávání v Registru ekonomických subjektů.

Obnovený příjem karetních plateb

Vážení zákazníci,   

rádi bychom vás informovali, že u pokladen O2 eKasa je opět možné přijímat platby kartou. Zároveň probíhají výplaty přijatých plateb podle dosavadních pravidel. 

Britský finanční regulátor totiž po splnění všech jeho požadavků obnovil oprávnění zprostředkovateli plateb, se kterým máte uzavřenou smlouvu - společností Wirecard Card Solutions Limited. Ta nás zároveň ujistila, že veškeré prostředky z plateb kartou budou v souladu s vaší smlouvou před výplatou uloženy na samostatných účtech tak, aby bylo zaručeno jejich odeslání na váš účet a peníze nebyly využity pro jiné účely.

Omlouváme se za dočasné omezení jedné z funkcí služby O2 eKasa. Pokud využíváte slevu na měsíční paušál počítanou podle celkového obratu karetních plateb, zohledníme nedostupnost služby při jejím výpočtu. O její výši vás budeme informovat individuálně.

Vaše O2 

Podmínky používání cookies