Zprovoznění platebního terminálu

Jestli ještě nemáte podepsanou smlouvu s Wirecard, abyste mohli začít využívat platební terminál,
můžete to udělat v eKanceláři.

Podepsal jsem Smlouvu k platebnímu terminálu už při koupi eKasy

V takovém případě stačí počkat, než vám dorazí e-mail s potvrzením, že váš terminál je aktivní. Terminál pak můžete hned používat.

Jestli vám ani po 3 dnech od chvíle, co jste nám odeslali podepsanou Smlouvu k platebnímu terminálu nepřišel potvrzovací e-mail, zavolejte na linku 800 16 16 16.

Nepodepsal jsem Smlouvu a při instalaci eKasy jsem použil O2 ID

Teď je v eKanceláři potřeba podepsat Smlouvu o zprovoznění platebního terminálu a poslat nám ji spolu s naskenovanými doklady. Do 2 dnů od odeslání vám do eKasy přijde zpráva o tom, že můžete začít terminál používat.

Jak postupovat při podepisování smlouvy se dozvíte ve videonávodu.

Přihlásit se do eKanceláře  Zapomněli jste své přihlašovací údaje?

Nepodepsal jsem smlouvu a eKasu jsem instaloval bez O2 ID

Teď je potřeba v eKanceláři podepsat Smlouvu o zprovoznění platebního terminálu a poslat nám ji spolu s naskenovanými doklady. Do 2 dnů od odeslání vám do eKasy přijde zpráva o tom, že můžete začít terminál používat.

Pro přihlášení využijte 3. záložku Bez O2 ID. Budete k tomu potřebovat uživatelské jméno (tj. svou kontaktní e-mailovou adresu) a heslo, které vám přijde e-mailem po registraci eKasy.

prihlaseni

Jak postupovat při podepisování smlouvy se dozvíte ve videonávodu.

Přihlásit se do eKanceláře

Jak podepsat Smlouvu k platebnímu terminálu

Jak nainstalovat a spárovat terminál

První platby přes terminál

Ověření dokladů a údajů může trvat až 2 týdny. Po tuto dobu se ještě nebudou všechny transakce připisovat přímo na váš účet, ale na účet banky. V momentě, kdy banka ověří všechny informace a údaje, pošle vám jednorázově všechny vaše peníze na váš účet.

S první platbou přes terminál začne proces popsaný ve smlouvě. To znamená, že pokud objem transakcí překročí 2 000 Kč, peníze vám budou zasílány na denní bázi. Když tohoto objemu nedosáhnete, budete všechny tržby uskutečněné během týdne dostávat jednorázově.

Pomohla vám tato stránka?
Podmínky používání cookies