Operátor O2 nabízí zájemcům o nový telefon Samsung GALAXY S6 nebo GALAXY S6 edge možnost si tuto novinku objednat už nyní. Ti, kdo si telefon objednají na webu www.o2.cz/samsung-predstaveni mezi prvními, získají navíc od O2 indukční nabíječku v hodnotě 999 korun jako dárek.

Objednaný telefon O2 doručí zákazníkům zdarma ve stejný den, kdy bude dostupný na českém trhu, tedy v pátek 17. dubna. Ve stejný den si ho budou moct také vyzvednout na zvolené O2 Prodejně. Od poloviny března budou mít zájemci možnost si telefony GALAXY S6 naživo vyzkoušet na vybraných O2 Prodejnách po celé republice.

"Pro naši novou, rychlou 4G LTE síť vybíráme ty nejlepší přístroje, a proto fanouškům značky Samsung přinášíme telefony GALAXY S6 a GALAXY S6 edge. Nabídneme je se Zárukou nejnižší ceny, navíc s možností nákupu na splátky bez navýšení. Například Samsung GALAXY S6 32 GB tak bude možné pořídit za 550 korun měsíčně s akontací 6595 korun," říká Jindřich Fremuth, ředitel divize Rezidentní zákazníci v O2.

Ceny Samsung GALAXY S6 a GALAXY S6 edge u O2

typ telefonu cena u O2 (v Kč) akontace při měsíční splátce
550 korun na dva roky
(v Kč)
Samsung GALAXY S6 32GB 19 795 6 595
Samsung GALAXY S6 64GB 22 595 9 395
Samsung GALAXY S6 Edge 64GB 26 595 13 395

O2 nabízí při pořízení jakéhokoli telefonu v jedné ze 146 O2 Prodejen nebo na e-shopu řadu výhod. Mobily a tablety lze pořídit se Zárukou nejnižší ceny, a navíc na splátky bez navýšení ceny. Zákazníci si zařízení mohou vyzkoušet a koupit na O2 Prodejnách po celé republice, při objednávce v e-shopu jim O2 zboží zdarma doručí. S nastavením služeb zákazníkům pomohou konzultanti na všech prodejnách i poradci O2 Guru. Pro zájemce o Samsung GALAXY S6 a GALAXY S6 edge přichystalo O2 ještě jeden dárek navíc - indukční nabíječku.

Výhody pořízení Samsung GALAXY S6 u O2:

  • Záruka nejnižší ceny
  • Indukční nabíječka v hodnotě 999 korun jako dárek
  • Garance fungování nejrychlejšího mobilního internetu 4G LTE a výměna staršího typu SIM karty za LTE SIM zdarma
  • Doručení zdarma nebo možnost vyzvednutí na O2 Prodejně v den uvedení na český trh
  • Možnost zakoupení na splátky bez navýšení při vyzvednutí na O2 Prodejně
  • Poradenství O2 Guru (správné nastavení a funkčnost internetu, MMS, apod.)

Samsung GALAXY S6 přináší spojení prémiového designu, vysokého výkonu a dalších nástrojů, jako je Rychlé nabíjení. Díky tomu je tento telefon po pouhých 10 minutách nabíjení schopný další práce po dobu 4 hodin. Displej s QHD rozlišením umožňuje sledování videí ve vysoké kvalitě, například prostřednictvím mobilní aplikace O2 TV Go, která je dostupná zákazníkům všech mobilních operátorů. Samozřejmostí je podpora nejrychlejšího mobilního internetu 4G LTE, jehož pokrytí operátor O2 neustále rozšiřuje.

Aby zákazníci mohli naplno užívat výhod, které internet 4G LTE přináší, musí mít kromě aktivovaného datového tarifu také LTE SIM. Každý zákazník O2 si může svůj typ SIM karty jednoduše ověřit zadáním kódu *444*# a jeho odesláním jako běžného hovoru. Případnou výměnu karty zařídí zdarma konzultanti na kterékoli O2 Prodejně, firemním zákazníkům tuto výměnu zprostředkuje jejich obchodní zástupce.

Samsung GALAXY S6