Novým generálním ředitelem O2 Slovakia se k 1. 6. 2015 stane Peter Gažík. Současný generální ředitel Martin Vlček se po úspěšném působení v O2 Slovakia vrací k 1. 6. 2015 do České republiky, kde bude působit v představenstvu společnosti Česká telekomunikační infrastruktura (CETIN). Martin Vlček zároveň končí jako jednatel společnosti O2 Slovakia.

Peter Gažík pracoval ve společnosti O2 Slovakia na pozici Public Affairs Director v letech 2011 - 2014 a následně spolupracoval s O2 jako konzultant v oblasti regulace. V tomto období se věnoval startupům a podpoře inovativních projektů v Neulogy jako ředitel pro business developement a inovace. Peter Gažík studoval lingvistiku a politologii na Univerzitě Komenského v Bratislavě a také na London School of Economics.

Martin Vlček je manažerem se zkušenostmi z investiční oblasti. Před svým působením v O2 Slovakia pracoval jako investiční ředitel skupiny PPF a byl také ředitelem divize Finance v O2 v České republice. V minulosti působil jako externí poradce PPF a společnosti PMU CZ. V letech 2002 až 2011 pracoval pro Penta Investments na pozici investičního manažera.