Operátor O2 přichází s další novinkou z oblasti digitální televize O2 TV. Od 6. srpna si budou moct zákazníci pořídit službu O2 TV Air. Ta je určena zejména těm zákazníkům, kteří nemají na své adrese dostupné pevné připojení od O2. Nabídne na 30 kanálů včetně O2 Sport a dalších sportovních stanic.

"O2 TV Air přináší řešení pro ty zákazníky, kteří nemají na své adrese dostupnou klasickou O2 TV," říká Anna Lenerová, která je v O2 zodpovědná za obsah O2 TV. "Nabídku kanálů jsme sestavili tak, aby si na své přišli jak sportovní fanoušci, tak i další členové domácnosti," doplňuje Lenerová.

.

Kromě nově připravované stanice O2 Sport získají zákazníci ty nejlepší sportovní kanály, které jsou dostupné na českém trhu: Eurosport, Eurosport 2, DIGI Sport 1, DIGI Sport 2, Sport1, Sport2, Sport3, Nova Sport i ČT Sport. Nabídku doplní filmové stanice AMC a Filmbox, dětské kanály Nickelodeon a Minimax, kulinářská Mňam TV nebo dokumentární Spektrum. Samozřejmostí jsou volně šířené kanály ČT1, ČT2, ČT24, ČT :D, Nova, Nova Cinema, Smíchov, Fanda, Prima, Prima Love, Prima COOL, Prima Zoom, Barrandov, Óčko a O2 Info.

Službu O2 TV Air je možné objednat za 249 Kč měsíčně. Zákazník bude moci výše uvedené kanály sledovat prostřednictvím mobilní aplikace O2 TV (dříve O2TV Go) nebo přímo na webových stránkách www.o2tv.cz. Cena zahrnuje licenci pro čtyři různá zařízení. Diváci ji mohou využít pro sledování oblíbených pořadů na stolním počítači, notebooku, tabletu nebo telefonu. Kromě živého vysílání umožní O2 TV Air také nahrávání pořadů (až 10 hodin nahrávek dostupných po dobu 7 dní) nebo přehrání až 30 hodin zpětně po jejich odvysílání. Služba je bez závazku a zákazník ji může kdykoli vypovědět.