Všichni zákazníci O2 mohou nyní platit v online obchodě Windows Phone Store bezpečně a jednoduše prostřednictvím mobilní platby.

"Podíl zařízení s operačním systémem Windows v naší síti aktuálně tvoří 7 % a stále roste. V naší nabídce najdou fanoušci značky Microsoft šest telefonů, všechny s podporou nejrychlejšího internetu 4G LTE. Platba přes O2 jejich uživatelům nyní přináší možnost zaplatit za aplikace, hry či hudbu jednoduše a bezpečně, bez nutnosti zadávat údaje z platební karty," říká Jindřich Fremuth, ředitel divize Rezidentní zákazníci v O2.

Platba pres O2

Pokud zákazník chce za služby zaplatit prostřednictvím O2, stačí jako způsob úhrady zvolit platbu přes O2, ostatní postup při nákupu ve Windows Phone Store zůstává stejný. Maximální hodnota jedné transakce při platbě přes O2 je nastavena na 1 500 korun, měsíčně může zákazník utratit maximálně 5 000 korun. Více informací je k dispozici na www.o2.cz/platbapreso2

Novinka platí pro všechny rezidentní i firemní zákazníky, kteří používají mobil nebo tablet s operačním systémem Windows. Jedinou podmínkou je aktivní služba m-platba, kterou mají rezidentní zákazníci aktivovanou automaticky. Firemní zákazníci si m-platbu mohou aktivovat v online samoobsluze Moje O2.Tarifní zákazníci při platbě přes O2 najdou částku za služby Windows Phone Store jako součást měsíčního vyúčtování, zákazníkům předplacených karet odečte O2 danou částku z kreditu.