Nový startupový akcelátor telekomunikační společnosti O2 Czech Republic má kompletní vedení. Od 1. prosince se manažerem projektu BOLT stává Jakub Minařík, který převezme jeho řízení. BOLT je vedle finanční podpory inovativních projektů připraven startupům poskytnout kompletní zázemí a infrastrukturu celé telekomunikační společnosti O2. Více o akcelerátoru na www.bebolt.cz.

Jakub přichází do O2 ze soukromého sektoru. Posledních 7 let působil v manažerské pozici v poradenské společnosti Arthur D. Little, kde se orientoval na inovace, tvorbu nových business modelů, strategii a procesní optimalizace. V průběhu své poradenské praxe řídil a pracoval na projektech pro významné společnosti v rámci regionu střední a východní Evropy.

Svoji kariéru začal ve společnosti KPMG, kde působil 6 let a poté dva roky pracoval v oddělení strategie ve společnosti Telefónica O2.

Jakub vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze se zaměřením na podnikovou ekonomiku. Mezi jeho zájmy patří cestování, gastronomie, sport a nové technologie.

Jakub Minařík O2