O2 svou roamingovou nabídkou boří hranice i v zimě. #Velkocesko se proto opět stává hlavním motivem právě spuštěné zimní online kampaně. V rámci té O2 zahájilo spolupráci s nejlepšími českými Instagrammery a YouTubery, kteří také sdílí své fotky ze zahraničí s hashtagem #Velkocesko na svých kanálech. "V kampani chceme lidem ukázat, že s našimi roamingovými datovými balíčky se nemusí bát být online i v zahraničí a sdílet odtud své zážitky," popisuje Jiří Caudr, ředitel pro marketingovou komunikaci v O2.

Soutěž pro všechny Velkočechy

V rámci zimní kampaně O2 spustilo také soutěž o 10 telefonů Lenovo VIBE Shot. Pro účast v soutěži stačí sdílet fotku se zimními zážitky s hashtagem #Velkocesko na Instagramu. Tým vybraných nejlepších českých Instagrammerů pak každý týden vybere nejzajímavější příspěvek, který O2 odmění jedním z deseti telefonů Lenovo VIBE Shot.

Velkočesko

O2 navazuje na úspěšnou spolupráci s tvůrci online obsahu

Tváří aktivační online kampaně je Jonáš Čumrik /Johny Machette/, který s O2 již v prosinci úspěšné produkoval videoklip Vánoční - ten viděly na YouTube za prvních 14 dní 2 miliony lidí. "Spojení YouTuberů Johny Machette a Teri Blitzen spolu s nejlepšími českými Instagrammery nám pomohlo skvěle odstartovat kampaň. Hned po návratuz natáčení a focení v Alpáchmáme na Instagramu 500 soutěžních příspěvků, které nasbíraly přes 200 000 likes," doplňuje ke spolupráci s mladými tvůrci David Daneš, který v O2 zodpovídá za sociální sítě.

LTE roaming ve všech oblíbených zimních destinacích

Zákazníci O2 mohou ve všech oblíbených zimních destinacích - v Rakousku, Itálii, i Francii - využívat LTE roaming. Ten je kromě těchto států dostupný také na Slovensku, v Rakousku, Chorvatsku, Slovinsku, Holandsku, Polsku, Německu, Maďarsku, Finsku, Rumunsku, v Rusku a v USA.

Pro využívání LTE roamingu zákazníci potřebují správný telefon s podporou 4G LTE a také LTE SIM kartu, kterou O2 zdarma mění na všech svých prodejnách. Pro využití dat v zahraničí O2 doporučuje aktivaci datového balíčku. Například s balíčkem Evropa M vyjde 1 MB dat na 1,30 Kč - to je pětkrát méně, než stanovuje regulace EU. Stačí zaslat SMS ve tvaru Evropa M na 999111.

Nově si datový balíček mohou objednat také majitelé předplacených karet - s evropským balíčkem Evropa DATA EU je 50 MB dat v Evropě vyjde na 99 korun.

Evropské datové balíčky

Evropa S100 MB199 Kč
Evropa M300 MB399 Kč
Evropa L1000 MB999 Kč
Evropa DATA EU (předplacené karty)50 MB99 Kč