Od poloviny ledna zavádí O2 nové, neomezené tarify na pevných linkách. Jejich nabídku mohou využít také podnikatelé a firemní zákazníci. Právě pro tento segment totiž představuje pevná linka záruku důvěryhodnosti a stability.

Najít spolehlivého řemeslníka či dodavatele nebo odhalit nepoctivý e-shop je v dnešní době stále těžší. Jednoduchým tipem, jak poznat seriózní firmu, může být také fakt, že podnikatel vlastní pevnou linku. Ta je vždy pevně spjatá se sídlem společnosti a lze tedy snadno dohledat, kdo firmu provozuje.

Tento názor panuje také mezi českou populací. Dokládají to i data z letního průzkumu, který provedla pro O2 agentura StemMark na jednom tisíci respondentů. „Pro více než 60 % Čechů vzbuzuje uvedení čísla na pevnou ve firemních kontaktech mnohem větší důvěru,“ říká Vlastimil Vyskočáni, marketingový manažer pro firemní zákazníky v O2 a dodává: „S takovou firmou si lidé spojují větší stabilitu a menší riziko krachu.“ Z výzkumu také vyplynulo, že pro více než dvě třetiny respondentů je pevná linka spolehlivější než mobil, protože je vždy nabitá, nemusí hledat signál a poslouží i při případném blackoutu.

Pevnou linku od O2 aktuálně využívá přes 170 tisíc českých firem a živnostníků. Od poloviny  ledna jim O2 nabízí nové tarify s neomezeným voláním do všech mobilních a pevných sítí v ČR. V případě, že firma využívá také internetové připojení od O2, vyjde ho neomezené volání po České republice na 247 Kč měsíčně (bez DPH). Podnikatelům, kteří často řeší obchody se zahraničím, může přijít vhod tarif Volání Zahraničí. Za 454 Kč měsíčně (bez DPH) totiž firemní zákazník získá kromě neomezeného volání v tuzemsku také 1000 minut na mobilní i pevná čísla v nejčastěji volaných zahraničních destinacích.

Tarif: Volání CZ Volání Zahraničí
Základní cena 495 Kč bez DPH 702 Kč bez DPH

Zvýhodněná cena

(s internetem od O2, službou IP Centrex nebo IP telefonní přípojka)

247 Kč bez DPH 454 Kč bez DPH
Volání po ČR neomezeně neomezeně

Volání do zahraničí - zóna 0

Austrálie, Belgie, Dánsko, Finsko, Francie, Irsko, Itálie a Vatikán, Izrael, Kanada, Kypr, Lucembursko, Maďarsko, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Spojené státy americké, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Velká Británie

2,47 Kč/min bez DPH 1000 minut

Volání do zahraničí - zóna 1

Alžírsko, Argentina, Arménie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Čína, Egypt, Estonsko, Gibraltar, Gruzie, Hong Kong, Chorvatsko, Indie, Indonésie, Island, Japonsko, Jižní Afrika, Kazachstán, Korea, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Macao, Makedonie, Malajsie, Malta, Mexiko, Monako, Mongolsko, Nový Zéland, Rumunsko, Rusko, Saúdská Arábie, Srbsko, Thajsko, Tchaj-wan, Turecko, Turkmenistán, Ukrajina, Vietnam

2,47 Kč/min bez DPH 2,47 Kč/min bez DPH

Pokud chce podnikatel získat moderní telefonní přístroj s doživotní zárukou nebo má zájem o volání na barevné linky, které by byly zahrnuty v neomezeném voláním, může využít tarify PROfi.

Více informací o nových tarifech najdete na www.o2.cz/neomezenevolani