• Díky O2 roamingu už nemusí zákazníci řešit starosti s cestovním pojištěním
  • Volitelná služba se automaticky aktivuje společně s roamingem po překročení hranic
  • Letos o prázdninách bude zdarma

Operátor O2 letos v létě začne jako první nabízet cestovní pojištění v mobilu. "Našim zákazníkům přinášíme cestování bez starostí. Nabídneme jedno z nejlepších cestovních pojištění na trhu, navíc s pohodlným využitím. Pojištění nebude potřeba sjednávat před každou cestou, aktivuje se totiž automaticky - podobně jako roaming přihlášením telefonu do zahraniční sítě," uvádí Jiří Straka, který v O2 zodpovídá za oblast pojištění.

O2 cestovní pojištění nabídne jako volitelnou službu, kterou půjde jednoduše objednat. "Při sjednání pojištění nebudou muset zákazníci řešit platbu předem ani nikam zadávat číslo platební karty. Poplatek za cestovní pojištění se jim totiž jednoduše naúčtuje v rámci měsíčního vyúčtování O2," říká Silvia Cieslarová, marketingová ředitelka pro mobilní segment v O2, a dodává: "Jako dárek bude letos o prázdninách pojištění pro nové i stávající zákazníky, kteří vycestují s roamingovým tarifem Volání bez hranic, zdarma."

Výhodné cestovní pojištění mohou získat smluvní rezidentní zákazníci využívající roamingový tarif Volání bez hranic. Cestovní pojištění bude stejně jako tento tarif platné ve všech světových zemích, kde má O2 roamingového partnera, a pokryje obvyklá rizika spojená s cestováním - např. léčebné výlohy s plněním až pět milionů korun, úrazové pojištění, ztrátu zavazadel nebo odpovědnost za škodu.

O2 cestovni pojisteni

Výhody cestovního pojištění v mobilu

  • není třeba jej sjednávat před každou cestou
  • platí se pohodlně v O2 vyúčtování
  • letos o prázdninách je pro zákazníky s tarifem Volání bez hranic zdarma
  • nabízí vysoké limity léčebných výloh i další obvyklá rizika cestovního pojištění
  • platné ve všech světových zemích, kde má O2 roamingového partnera

Svůj zájem o cestovní pojištění budou moci zákazníci zaregistrovat na webu www.o2.cz/cestovani. Jako první se tak dozví všechny detailní podmínky.

Nové ceny volání v roamingu

Od 30. dubna nabídne O2 dva roamingové tarify - Volání bez hranic a Svět Basic. Tarif Volání bez hranic, jehož součástí bude od léta výhodné cestovní pojištění, na prázdniny navíc zdarma ve všech světových zemích, kde má O2 roamingového partnera. Tarif Volání bez hranic je možné zdarma aktivovat už nyní.

V souvislosti s novou evropskou regulací O2 od 30. dubna nabídne také nový tarif Svět Basic. V rámci tarifu Svět Basic se volání, posílání SMS a datování v zemích EU začne účtovat stejně jako v České republice s příplatkem za spotřebovanou jednotku. Součástí tarifu Svět Basic není možnost získat výhodné cestovní pojištění.

Roamingové tarify platné od 30.4.

roaming od 30.4.

Nabídka datových balíčků

data roaming od 30.4.