O2 NA!SÍTI

Operátor O2 zařazuje do své nabídky předplacenou kartu NA!SÍTI, která zákazníkům kromě nízké ceny za volání a SMS do všech sítí nabídne také výhodnou možnost, jak využívat mobilní data. "Podíl chytrých telefonů stále roste, a to i mezi zákazníky předplacených služeb. Proto jsme se rozhodli do nabídky zařadit novou kartu, která nabídne možnost výhodně surfovat," popisuje Silvia Cieslarová, ředitelka pro mobilní segment v O2. Balíček O2 NA!SÍTI je určen pro nové i stávající zákazníky.

O2 NA!SÍTI
Měsíční balíček 500 MB dat199 Kč
Obnova objemu dat (500 MB)99 Kč
Minuta volání do všech sítí2,50 Kč
SMS do všech sítí1,50 Kč

V nabídce předplacených služeb zůstává i karta NA!DLOUHO, která nabízí volání po první minutě zdarma v rámci České republiky i okolních států. Hovor do jakékoli sítě na Slovensku, v Německu, Rakousku a Polsku tak vyjde na 5,90 Kč, i když trvá třeba hodinu. O2 zákazníkům tohoto předplaceného balíčku nabízí také výhodné volání do Ruska, Vietnamu, Rumunska, Bulharska a na Ukrajinu - minuta hovoru do těchto států vyjde na 5,90 Kč.

Kromě výhodného volání a datování mohou všichni zákazníci předplacených služeb využívat Odměnu za dobití s hodnotnými výhrami v podobě volání, SMS zdarma a dalšími cenami. Navíc mohou nakupovat se slevou u více než stovky partnerů díky programu Extra výhody. "Z našich statistik vyplývá, že téměř polovina lidí využívajících Extra výhody je právě z řad zákazníků předplacených služeb. Jsou mezi nimi i takoví, kteří díky Extra výhodám ušetří až 3 000 korun měsíčně," dodává Silvia Cieslarová.

Nová předplacená karta bude k dispozici ve všech O2 Prodejnách i na dalších prodejních místech O2 včetně webu www.simzdarma.cz.