Operátor O2 spouští online kampaň na podporu své televize. Česká Paris Hilton Dominika Myslivcová se v rámci kampaně utká s profesionální lyžařkou a snowboardistkou Ester Ledeckou v souboji, který vám zamotá hlavu. Závodit budou na běžeckém pásu v botách na vysokých podpatcích. Chybět nebudou ani televizní hlavy.

.

"Pořád hledáme a budeme hledat nové způsoby, jak oslovit mladší cílovku, na kterou klasická ATL kampaň nefunguje. Zaraguza pro nás připravila zajímavý koncept a soudě podle prvních ohlasů na sociálních sítích zatím kampaň baví," říká Jiří Caudr, marketingový ředitel v O2.

Souboj s názvem O2 TV Challenge proběhne 31. května a bude přenášen live na facebookovou stránku O2 TV. Celým zápasem bude provázet známý youtuber Johny Machette, který také obě celebrity rozsoudí. Předcházet mu bude měsíční kampaň, ve které si budou moct diváci tipnout, která z celebrit zvítězí a jaký bude její výsledný čas. Autor nepřesnějšího tipu získá nejmodernější 65" SUHD televizi Samsung a O2 TV na dva roky zdarma.

Více na www.o2.cz/osobni/o2tv-challenge