O2 se začátkem prázdnin odstartuje nabídku Chytrého cestovního pojištění v mobilu. To se po jednoduché jednorázové objednávce v online samoobsluze Moje O2, na zákaznické lince nebo na kterékoli prodejně O2 automaticky aktivuje pokaždé, když se telefon přihlásí do zahraniční sítě. "Poplatek za cestovní pojištění se zákazníkům jednoduše naúčtuje v rámci měsíčního vyúčtování O2, nemusí proto nikam zadávat číslo své platební karty," říká Silvia Cieslarová, marketingová ředitelka pro mobilní segment v O2, a dodává: "Letos v létě Chytré cestovní pojištění nabídneme všem zákazníkům s tarifem Volání bez hranic zdarma."

Chytré cestovní pojištění mohou získat smluvní rezidentní zákazníci ve věku 16 - 70 let. Na jeden paušál je možné pojistit i další členy rodiny. " Cestovní pojištění bude platné ve všech světových zemích, kde má O2 roamingového partnera, a to bez cenového rozdílu. Pojištění pokryje obvyklá rizika spojená s cestováním - např. léčebné výlohy s plněním až pět milionů korun, úrazové pojištění, pojištění zavazadel nebo odpovědnost za škodu," popisuje Jiří Straka, který v O2 zodpovídá za nabídku pojištění.

O2 Chytré cestovní pojištěník tarifu Volání bez hranick tarifu Svět Basic
PRO JEDNOHOdo 31. 8. 2016 zdarma
poté 29 Kč / den
39 Kč / den
PRO RODINUdo 31. 8. 2016 zdarma
poté 79 Kč / den
99 Kč / den

Cestovní pojištění poskytuje O2 ve spolupráci s pojišťovnou Maxima a AXA ASSISTANCE CZ. V případě pojistné události je zákazníkům na lince +420 272 101 036 k dispozici asistenční služba 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Všechny detailní podmínky včetně pojistného plnění jsou k dispozici na webu www.o2.cz/cestovani, kde si zákazníci také mohou pojištění už nyní aktivovat.

Výhody cestovního pojištění v mobilu

  • není třeba jej sjednávat před každou cestou
  • platí se pohodlně v O2 vyúčtování
  • letos o prázdninách je pro zákazníky s tarifem Volání bez hranic zdarma
  • nabízí vysoké limity léčebných výloh i další obvyklá rizika cestovního pojištění
  • platné ve všech světových zemích, kde má O2 roamingového partnera

O2 Chytré cestovní pojištění

O2 Chytré cestovní pojištění