Startupový akcelerátor BOLT společnosti O2 oznamuje další akvizici. Jako strategický investor vstoupil do české společnosti iCORD International, která je technologickým lídrem v oblasti on-line komunikace.

iCORD vyvíjí modulární řešení pro webový chat, videohovory, videokonference, zpětné volání, callshow, sdílení dokumentů a cobrowsing. Mezi její klienty patří řada bank, pojišťoven, vzdělávacích a personálních agentur nejen v České republice, ale i v Německu, v USA a v Číně. Firmy řešení iCORD využívají mimo jiné proto, že je velmi jednoduché jej přizpůsobit jejich potřebám a zároveň má minimální nároky na implementaci do IT systémů.

"Spojení s telekomunikačním operátorem bylo logickým krokem pro zrychlení našeho růstu. Jednoznačně jsme se rozhodli pro O2. Spojením našich produktů jsme vytvořili řešení, které nemá v tuto chvíli na trhu konkurenci," uvádí Ivana Malá, obchodní ředitelka společnosti iCORD.

Startupový akcelerátor BOLT umožňuje startupům získat nejen potřebný kapitál na další rozvoj. Nabízí také přístup k IT technologiím a zákazníkům operátora a možnost zapojení do fungujícího ekosystému s možností využití prodejních kanálů O2.

"Komunikační platformu iCORD používáme v O2 již třetím rokem. Velmi nám pomáhá jako při on-line prodeji, tak při zvyšování kvality péče o stávající zákazníky. Řešením, které jsme si sami otestovali, dokážeme mnohem lépe reagovat na potřeby a poptávku našich firemních zákazníků," dodává k právě uzavřené transakci Tomáš Budník, generální ředitel O2.

iCORD