eKasa od O2 je šitá na míru restauračnímu provozu. Její obsluha je natolik jednoduchá, že ji společnost Plzeňský Prazdroj doporučuje více než 20 tisícům restaurací z celé skupiny.

eKasa od O2 získala významný prodejní kanál. Plzeňský Prazdroj ji vyhodnotil jako jednoduché řešení, které zajistí restaurantům splnění nových zákonných povinností.

"Našim zákazníkům poskytujeme kromě závozu piva i další služby. S příchodem EET jsme jim chtěli pomoci v orientaci nabízených EET řešení. Pro menší provozovny jsme hledali jednoduché pokladní řešení, které zajistí našim zákazníkům hladký vstup do nového legislativního nařízení.O2 eKasa nám vyšla nejlépe a proto ji naši obchodníci doporučují v celé naší prodejní síti," říká Tomáš Mráz, obchodní ředitel v Plzeňském Prazdroji.

Pokud restauratér projeví zájem o O2 eKasu, stačí, aby kontaktoval svého dodavatele ze skupiny Plzeňský Prazdroj. Ten jej propojí z obchodním zástupcem O2, který zajistí nejen dodání pokladny, ale i základní instalaci zdarma. Celý proces trvá méně jak 3 dny.

"Když za vás kromě reklamy mluví i reálná zákaznická zkušenost, je to nejlepší zpráva pro zákazníky. Naší ambicí není dodat jen řešení, které splní EET povinnost. Chceme restauratérům zjednodušit život. Terminál na platební karty s transakčním poplatkem pouhých 0,99 %, či kompletní zálohování na cloud, jsou jen začátek širší nabídky služeb," říká Luboš Lukasík, jednatel eKasa s.r.o., dceřiné společnosti O2, a dodává: "Aktuálně registrujeme velký zájem o naše servisní techniky, kteří s připojením pokladny osobně pomohou. Rád bych apeloval na všechny, aby instalaci eKasy nenechávali na poslední chvíli."

O2 nabízí jednotné řešení pro EET nazvané O2 eKasa vhodné pro všechny oblasti podnikání. Balení obsahuje vše, co obchodník k evidenci tržeb potřebuje, tedy dotykovou pokladnu se stojanem, tiskárnu na účtenky, platební terminál pro platby kartami a SIM kartu pro datové připojení. Jako nástavbu O2 nabízí také patnáctipalcový dotykový display, mobilního číšníka, tiskárnu do kuchyně a další příslušenství.

O2 nabízí podnikatelům řešení pro EET, které nezvýší jejich náklady. Základní balení eKasy nabízí O2 obchodníkům za 4 995 korun bez DPH. Tuto cenu však získá každý obchodník celou zpět formou slevy na dani, kterou ministerstvo financí už v minulosti garantovalo. Měsíční poplatek za správu eKasy je 499 korun bez DPH. Všichni uživatelé eKasy navíc získají možnost prostřednictvím O2 uzavřít smlouvu o akceptaci platebních karet. Jakmile měsíční obrat podnikatele dosáhne výše 100 tisíc korun, O2 přestane účtovat měsíční poplatek za správu eKasy. Při měsíčním obratu 50 tisíc korun se měsíční poplatek sníží na polovinu.

O2 eKasa