Operátor O2 dnes na pražské Brumlovce otevřel nové prostory určené pro vzdělávání a rozvoj svých zaměstnanců. Na 830 čtverečních metrech plochy vzniklo interaktivní školicí centrum, které umožní kombinovat moderní formy výuky a odpovídá aktuálním potřebám i stylu vzdělávání.

.

"Rozvoj zaměstnanců je pro nás klíčovou prioritou. Zrychlující se doba vytváří větší tlak na efektivitu vzdělávání, kterému musí odpovídat i jeho koncepce a prostory," vysvětluje Ctirad Lolek, ředitel HR v O2.

Nové tréninkové prostory byly vytvořeny tak, aby v nich bylo možné kombinovat různé metody výuky s velkým zastoupením digitálních technologií a zároveň umožnily trenérům věnovat se jednotlivým zaměstnancům individuálně. "Klasické kurzy postupně nahrazujeme prakticky orientovanými workshopy, které jsou založené na spolupráci, vzájemném sdílení zkušeností i interakci jednotlivců," dodává Ctirad Lolek s tím, že do tréninků stále více zapojují nejrůznější digitální technologie - krátká videa, ebooky nebo třeba mobilní aplikace.

Celé tréninkové centrum má kapacitu 160 osob a je rozděleno do několika zón. Kromě klasických učeben mohou zaměstnanci využít také co-workingové prostory, které tvoří pomyslné srdce tréninkového centra. Zaměstnanci zde najdou nahrávací studio, zónu pro samostudium nebo třeba technologický koutek, ve kterém si mohou vyzkoušet všechny klíčové produkty a služby, které O2 svým zákazníkům nabízí.

V O2 aktuálně pracuje 3700 zaměstnanců O2. Společnost zde sídlí od roku 2007. V průběhu roku projde tréninkovým centrem přes 11 tisíc zaměstnanců.

FOTKY: