Přednostní nákup vstupenek na tenisový Laver Cup se u zákazníků operátora O2 těšil nebývalému zájmu. Několik hodin po spuštění předprodeje byly na stránkách www.o2extravyhody.cz vygenerovány všechny dostupné kódy, které umožnovaly nákup maximálně dvou vstupenek. Hvězdně obsazený Laver Cup, kdy se legendární rivalové Roger Federer a Rafael Nadal představí bok po boku v jednom týmu, se uskuteční v pražské O2 areně od 22. 9. do 24. 9. 2017.

.

Oficiální předprodej na jednu z největších sportovních událostí v tomto roce byl spuštěn až dnes. Nicméně klienti O2 dostali v rámci věrnostního programu O2 Extra výhody možnost dřívějšího nákupu. Stačilo si vygenerovat speciální kód, který pak opravňoval držitele zakoupit si vstupenku v prodejní síti Ticketportal.

"Můžu prozradit, že během několika hodin byly vygenerovány v rekordním čase všechny kódy, které umožňovaly přednostní nákup lístků na Laver Cup. Celkem jsme měli k dispozici 724 kódů na koupi 1 148 ks vstupenek," vysvětlil David Solnař z tiskového oddělení O2.

Přednostní prodej vstupenek pro zákazníky O2 je k dispozici na většinu akcí konaných v pražské O2 areně. Stačí mít jakoukoliv službu od O2 (internet, pevnou linku, O2 TV, předplacenou kartu nebo mobilní tarif). Poté může každý na stránkách www.o2extravyhody.cz generovat slevové kupóny nebo využít právě přednostního nákupu.