Operátor O2 nabídne zákazníkům své televize nový balíček Svět. V průběhu března zařadí do programové skladby O2 TV 13 nových kanálů určených pro Čechy, toužící po zdokonalení se v cizím jazyce, i cizince, žijící na území České republiky.

"Česká televizní populace je výjimečná svým požadavkem na téměř 100% dabing zahraničních kanálů do českého jazyka, nicméně evidujeme růst poptávky po obsahu v originálním znění, který slouží ke zdokonalení se v nejrozšířenějších světových jazycích," vysvětluje David Duroň, ředitel O2 TV a dodává: "Mimo jiné tím určitě uděláme radost i cizincům žijícím v Čechách, protože jim přinášíme to nejlepší z jejich domovského televizního obsahu."

Kanál země původu žánr
Bestseller Rusko filmy
Mult Rusko pohádky
Ruské kino - TV 1000 Rusko filmy?
RAI 1 Itálie zábava/plnoformát
TVE Španělsko zábava/plnoformát
RTL Německo zábava
RTL II Německo zábava
VOX Německo dokumenty, seriály
TV Polonia Polsko zpravodajství, seriály
VTV 1 Vietnam zábava
VTV 3 Vietnam zábava
Netviet VT 10 Vietnam zábava
AL Jazeera Katar zpravodajství v angličtině

Od března do konce dubna 2017 budou kanály dostupné zdarma všem zákazníkům O2 TV. Od 1. května zůstanou stanice v nabídce O2 TV XL. Majitelé O2 TV s tarifem M nebo L si budou moct balíček Svět dokoupit za 100 Kč měsíčně.

Kromě výše uvedených kanálů nabízí O2 TV i jiné zahraniční televizní stanice, které se těší velké popularitě. Vedle anglicky mluvících zpravodajských kanálů BBC, CNN nebo Bloomberg je stále oblíbenější také kanál France 24, který umožňuje přepínat mezi anglickou verzí a originálním zněním.

Zajímá vás, jak vypadá tisková zpráva ve vietnamštině nebo polštině? Podívejte se do přiložených tiskových zpráv.