O2 TV nabídne nově od 1. dubna zákazníkům kanál Food Network, kterým nahradí stanici E!. Food Network uvádí pořady o jídle, vaření a životním stylu. Představuje televizní kanál, který učí diváky nejenom jak vařit, ale zaměřuje se také na kulinářské soutěže a show šéfkuchařů z celého světa. Nový kanál najdou zákazníky O2 TV v tarifu L a XL na pozici 124.

Ke změně kanálu vedla podrobná analýza dat sledovanosti, ze které vyšel jednoznačný trend a to vzrůstající obliba pořadů o vaření, který v aktuální nabídce O2 TV reprezentuje například TV Paprika.

„Představované novinky vycházejí z naší dlouhodobé strategie, kdy nasloucháme divákům O2 TV, analyzujeme data týkající se sledovanosti, sledujeme aktuální trendy v televizní tvorbě a na základě toho nabízíme produkty, které cílová skupina našich zákazníků ocení,“ říká Anna Lenerová, manažerka obsahu  O2 TV.  „Kromě skvělého sportovního obsahu nabízíme celou řadu dalších žánrů. Příkladem mohou být stanice zaměřené na gastronomii a vaření, které se dlouhodobě těší vysoké oblibě, a to nejen u žen. Proto jsme se rozhodli zařadit mezi naše kanály právě Food Network,“ dodává.

Kanál Sport 2 zdarma na zkoušku

O2 TV v dubnu pokračuje s bezplatnou ochutnávkou dalšího televizního kanálu, který mají možnost sledovat zákazníci s M tarifem. Zatímco v březnu měli zákazníci O2 TV zdarma k dispozici filmový kanál FilmBox Premium, dubnová nabídka myslí na sportovní fanoušky a od 1. do 30. dubna odemkne kanál Sport 2.

Stanice Sport 2 nabídne v měsíci dubnu celou řadu exkluzivních sportovních přenosů. Diváci se můžou těšit hned na tři Velké ceny mistrovství světa ve formuli 1. Konkrétně se bude jednat o Grand Prix v Číně (9. dubna), v Bahrajnu (16. dubna) a také v Rusku (30. dubna). Navíc pouze v O2 TV běží doplňkový kanál Sport 3 (balíček L a XL), který při závodech formule 1 přináší pohled z kokpitu jezdce a dění z Pit Lane v boxech. Pro fanoušky fotbalu budou atraktivní také přímé přenosy z nejvyšší italské soutěže Serie A nebo duely z francouzské Ligue 1.