• Pro nové zákazníky, kteří si do 31. srpna objednají O2 TV ve variantě M nebo L, přináší O2 speciální bonus - filmový balíček Kino na jeden měsíc
  • Fanoušci populárního seriálu Hra o trůny se navíc mohou těšit z možnosti sledovat nejnovější díly seriálu po celé léto
  • Sedmá série Hry o trůny s českým dabingem startuje na HBO 17. července

Na oddechové letní dny připravila O2 TV pro své zákazníky speciální nabídku. Každý, kdo si sjedná O2 TV ve variantě O2 TV M nebo O2 TV L, získá jako bonus balíček Kino na celý měsíc. Balíček je ideální volbou pro všechny milovníky kvalitních filmů i nejnovějších populárních seriálů.

Ačkoliv za okny budou řádit parné letní dny, na televizní obrazovky se plíživě začne vkrádat zima. Od 17. července totiž startuje na HBO sedmá série populárního seriálu Hra o trůny. Zákazníci, kteří si v létě sjednají O2 TV, se tak mohou s HBO zchladit pověstnou zimou v Sedmi královstvích. Balíček Kino navíc obsahuje kromě HBO i další filmové a seriálové kanály - HBO HD, HBO 2 a HBO 3 a Cinemax 1 a 2.

Základní tarif O2 TV M je možné v létě sjednat za 299 Kč měsíčně. Ke skupinovému tarifu O2 Spolu je navíc možné jej získat jen za jedinou korunu. Tarif O2 TV L se širokou nabídkou televizních kanálů pak O2 nabízí za 399 Kč měsíčně.

.