O2 jako první operátor na českém trhu zařadí 1. listopadu do své nabídky chytré telefony a příslušenství značky Xiaomi. Své portfolio tak rozšíří o stále oblíbenější značku na trhu. Novinky budou dostupné na všech prodejnách i v e-shopu.

"Podle nově aktivovaných zařízení v naší sítí vidíme, že Xiaomi je stále oblíbenější značka. Proto jsme se rozhodli ji zařadit do našeho portfolia a nabídnout zákazníkům nákup i s dalšími výhodami, jako je pojištění, možnost nákupu na splátky a kvalitní servis,"podotýká Jindřich Fremuth, ředitel Komerční divize O2.

Xiaomi Redmi Note 5A

V nabídce O2 nebude chybět smartphone Xiaomi Redmi Note 5A za 3 595 korun. Tento telefon zaujme tenkým tělem, 5.5 palcovým displejem a 13 megapixelovým fotoaparátem. V prodejnách i na e-shopu najdou zákazníci i model Xiaomi Mi A1 za 6 495 korun. V budoucnu O2 do nabídky zařadí také vlajkový model této značky - telefon Xiaomi Mi Mix 2 s bezrámečkovým displejem.

Mi Mix 2

Xiaomi ale nevyrábí jen smartphony. Na své si přijdou i vyznavači chytrých hodinek. U O2 zákazníci od listopadu najdou i chytré hodinky Xiaomi Huami Amazfit za 3 990 korun. Hodinky zaujmou snímačem tepové frekvence či odolností proti prachu. Plusem je i výdrž baterie. Při běžném používání zůstane nabitá 5 dní, v úsporném režimu až 11 dní. V nabídce nechybí ani chytrý náramek Xiaomi Mi Band 2 za 899 korun.

Telefony si mohou zákazníci koupit také na splátky bez navýšení s nulovou akontací a zřídit si k němu pojištění proti krádeži nebo poškození. Využít mohou i výkupu svého starého telefonu - hodnotu odkoupeného mobilu jim O2 odečte z ceny nového zařízení.

O2 zařadila značku XIAOMI do svého portfolia ve spolupráci s distributorem eD´ system Czech a společností Seymoore Trade, který je oficiálním dovozcem značky do ČR. "Společnost XIAOMI, jejíž telefony jsou pátou nejprodávanější značkou na světě, dlouho český trh přehlížela. Jsem rád, že se nyní k těmto žádaným produktům dostávají právě zákazníci O2," říká Hynek Tyl, generální ředitel společnosti eD´ system Czech.