Operátor O2 společně s Raiffeisenbank nabízí platební kartu, díky které mohou zákazníci ušetřit až 40 % na vyúčtování. "O2 RB karta zákazníkům přináší výrazné úspory na měsíční vyúčtování na jakoukoli službu - ať se jedná o balíčky O2 Spolu, tarify FREE, tarify pro mladé, mobilní data, internet na doma, pevnou linku nebo O2 TV. Stačí, když kartu budou používat pro platby při jakémkoli běžném nákupu, například v supermarketu nebo u benzínky," říká Jindřich Fremuth, ředitel Komerční divize v O2.

Prvních tisíc zákazníků, kteří si o kartu v těchto dnech zažádají přes internetové stránky https://www.o2.cz/o2-rb-karta, získá dárek v podobě 1 000 Kč, který bude na kartu připsán po aktivaci karty.

Jaké výhody O2 RB karta přináší?

  • úspora až 40 % na vyúčtování služeb od O2
  • bezkontaktní platby a bezpečné platby na internetu
  • bezúročné období až 55 dnů
  • pojištění Komfort Light v ceně karty
  • slevy až 25 % na více než 1 300 obchodních místech po celé ČR díky programu PREMIUM RB CLUB

Výhody karty mohou využívat všichni rezidentní zákazníci. Podle útraty na kartě je možné ušetřit 10 % - 40 % z každého vyúčtování služeb, pokud si zákazník nastaví platbu inkasem z této karty. Výše úspory se odvíjí od měsíční útraty, maximální výše měsíční úspory je 500 korun. Prvních šest měsíců neúčtuje banka žádný poplatek za vedení karty, poté 89 korun měsíčně.

O2 RB karta

O O2 RB kartu je možné zažádat prostřednictvím formuláře na webu www.o2.cz/o2-rb-karta, kde jsou zároveň uvedeny detailní informace.

O2 RB karta bonus