Unikátní služba Moje menu, která byla doposud dostupná pouze majitelům set-top-boxů O2 TV, se od dnešního dne přesouvá v beta verzi i na internetové stránky O2TV.cz.

Aktuálně uvedená podoba webu O2 TV vychází z vizuálního stylu úvodní obrazovky O2 TV Moje menu. Nový web i Moje menu si kladou totožný cíl – co nejvíce usnadnit cestu diváka k obsahu O2 TV. Díky novým funkcím tak nemusí diváci složitě hledat své oblíbené filmy a seriály. „Zákazníci O2 TV si mohou v každý okamžik vybírat až z 5.000 hodin obsahu. Proto jsme vyvinuli moderní web, který umožní jednoduchou orientaci v záplavě prémiových seriálů, filmů i sportovních přenosů,“ vysvětluje ředitel O2 TV David Duroň.

Inovovaná webová stránka O2 TV plní roli chytrého rozcestí k těm kanálům, po kterých divák touží. Nachází se na ní minipřehrávač s poslední stanicí, kterou sledovali na webu nebo přes set-top-box. Samozřejmostí jsou ve webovém menu doporučené filmy v O2 Videotéce nebo často sledované seriály. „Všechny pořady jsou navíc roztříděny do žánrových kategoriích a ani webová verze O2 TV není ochuzena o oblíbenou funkci zpětného zhlédnutí, která umožňuje sledovat obsah televize se zpožděním až o 50 hodin,“ dodává David Duroň.

Úplnou novinkou je i vyhledávání, které umožňuje najít si v databází O2 Videotéky filmy nejenom podle jejich názvu, ale i podle jmen jednotlivých režisérů. Technologickou změnou prošel i samotný webový přehrávač. Díky modernímu formátu HTML5 je jeho funkčnost plynulá a funguje ve všech prohlížečích.

V tuto chvíli je nový web spuštěn ve zkušebním, tzv. „preview“ režimu, ve kterém tým O2 TV sbírá podněty a zkušenosti uživatelů, na základě kterých web nadále upravuje ke spokojenosti diváků.

Novou O2 TV najdou zákazníci buď přímo na preview.o2tv.cz nebo přechodem z notifikačního banneru na webu www.o2tv.cz. Stávající podoba O2 TV bude po dobu zkušebního režimu stále k dispozici a mezi oběma verzemi webu O2 TV mohou diváci libovolně přepínat.