Na štědrovečerní pohádky se zákazníci O2 TV mohou podívat klidně až na Silvestra. O2 TV prodlužuje zpětné zhlédnutí na sedm dní a v každém okamžiku přináší až 17 000 hodin dostupného obsahu. Zároveň nabídne nejhezčí pohádky a vánoční filmy hezky pohromadě.

Televizní stanice se vzájemně o Vánocích trumfují v tom, kdo nasadí do programu lepší pohádku. Ovšem poměrně často se stává, že kanály vysílají oblíbené sváteční filmy ve stejný čas. Zákazníci O2 TV však již nemusí řešit, které pohádce dají přednost. O2 TV totiž prodlužuje zpětné zhlédnutí na 7 dní a ve své novince - Moje Menu - připravila speciální výběr těch nejlepších vánočních filmů od Shreka až po Popelku.

"Víme, že Češi během Vánoc milují pohodu u televize při sledování klasických pohádek, filmů a zábavných pořadů. Prodloužení zpětného zhlédnutí na 7 dnů jim v každý okamžik přináší až 17 000 hodin obsahu, které služba Moje Menu přehledně roztřídí do jednotlivých kategorií. A navíc je podle hodnocení na serveru IMDB.com seřadí podle nejlepšího hodnocení,"říká Anna Lenerová, manažerka obsahu O2 TV.

Nejkrásnější vánoční pohádky najdou zákazníci O2 TV ve Videotéce

Vánoce bez pohádek jakoby ani nebyly. Klidný podvečer s rodinou u televize a cukrovím na stole je oblíbeným druhem štědrovečerní zábavy. Nová vánoční nabídka od O2 TV proto svým zákazníkům nabízí prostřednictvím O2 Videotéky více než dvacet nestárnoucích vánočních filmů v čele se Sám doma, Tří oříšků pro Popelku až po Vánoční koledu, které dotvoří tu správnou vánoční atmosféru. "Co může být lepší, než si v rodinném kruhu užít nejoblíbenější pohádky a vánoční filmy a spolu se svými blízkými si zavzpomínat na naše dětství. A jako bonus nemusíte při sledování oblíbených pohádek z O2 Videotéka řešit jejich přerušování vlezlou reklamou. Filmy jsou totiž kompletně bez ní," dodává Anna Lenerová.

Vánoční nabídka v O2 Videotéce obsahuje 25 titulů. Najdete mezi nimi filmy, jako jsou Láska nebeská, Anděl Páně 1 a 2, Pretty Woman, Vánoční prázdniny, Sám doma, Sám doma 2, Tři oříšky pro Popelku, Popelka, Vánoční koleda, Ledové království, Lady a Tramp, Lví král, Malá mořská víla, Šípková Růženka, Sněhurka a sedm trpaslíků, Na vlásku, Noc v muzeu, Noc v muzeu 2, Shrek, Shrek 2, Shrek Třetí, Shrek: Zvonec a konec, Happy Feet a Polární expres.