Už tento pátek si mohou zákazníci O2 TV naladit na svých televizních obrazovkách zcela nový kanál - Televizi Seznam. O2 TV jako první také v nejbližších dnech nabídne divákům archiv Stream.cz s řadou legendárních pořadů této internetové televize. Do českých obýváků tak díky O2 TV a vysílání české internetové jedničky Seznam.cz míří pestrá kombinace aktuálního zpravodajství, autorských pořadů českých novinářů a populárních seriálů.

"V loňském roce jsme se soustředili především na zlepšování technického zázemí O2 TV. Divákům jsme díky novému rozhraní O2 TV Moje menu pomohli usnadnit přístup k těm nejlepším filmům a seriálům. Představili jsme také aplikaci O2 TV pro herní konzoli Xbox One. Proto nás velmi těší, že se první inovace letošního roku týká přímo televizního obsahu," říká Anna Lenerová, manažerka obsahu O2 TV.

Diváci si na O2 TV naladí kanál Televize Seznam už od 12. ledna. V nejbližších dnech O2 TV představí svým zákazníkům také archiv pořadů televize Stream.cz. "Jsme velmi rádi, že diváci O2 TV najdou na úvodní stránce Moje menu v sekci Aplikace jako první kompletní archiv pořadů internetové televize Stream.cz s pořady jako jsouOne Man Show, Kazma jede, Peklo na talíři nebo Autobazar Monte Karloa mohou si ho tak užít na velké obrazovce," dodává Anna Lenerová, manažerka obsahu O2 TV.

Televize Seznam, kterou diváci najdou na kanálu číslo 14 a v HD kvalitě na kanálu č. 314, bude v O2 TV vysílat nepřetržitě každý den a bude dostupný ve všech balíčcích, tj. O2 TV M, O2 TV L i O2 TV XL.

"Po Ránu na gauči, které startuje každý všední den v 7.00 hodin, budeme v průběhu celého dne kombinovat proud aktuálního zpravodajství a autorských pořadů.Od 18.00 hodin nabídne Televize Seznam originální Večerní zprávy, politicko-ekonomický Duel a magazíny o dění ve sportu a ve světě slavných," představuje programové schéma Televize Seznam Jakub Unger, ředitel divize Zpravodajství a televize v Seznam.cz.

Večerní hlavní vysílací čas vyplní premiéry původních pořadů z dílny Seznamu. V pondělí to budou osobnosti, v úterý investigativní kauzy, ve středu kontaktní pořady s diváky, čtvrtek bude patřit byznysu a analýzám, pátek portrétům slavných. V sobotu diváky čekají zábavné pořady a v neděli seriály z dílny Stream.cz.