O2 TV pokračuje v trendu představování obsahových novinek. Po Televizi Seznam si mohou zákazníci naladit další nový kanál - Epic Drama, který bude od 15. ledna dostupný v balíčcích O2 TV L a O2 TV XL.

Jsme rádi, že po spuštění očekávané Televize Seznam máme pro naše zákazníky další obsahovou novinku. Nový kanál Epic Drama, který je postaven na kombinaci dvou velmi oblíbených žánrů, seriálů a historie, přináší divákům 24 hodin denně struhující vysokorozpočtové historické seriály, které budou mít z více jak 70 procent premiéru v České republice," podotýká Anna Lenerová, manažerka obsahu O2 TV.

Do domácností tak díky O2 TV míří v HD kvalitě nejlepší hrané seriály z celého světa širokého žánrového spektra, jako jsou například adaptace klasických literárních děl, fantasy příběhy, ale i scénáře inspirované skutečnými historickými událostmi. Většina nabízených titulů se skvělým hereckým obsazením byla natočena v posledních letech.

Zájemci se mohou těšit například na dobový seriál Versailles, který diváky zasvětí do intrik dvora francouzského krále Ludvíka XIV. Fanoušci historických příběhů plných zvratů by si pak neměli nechat ujít ani seriál Borgia z prostředí Vatikánu.

Stanice Epic Drama, kterou zákazníci najdou na kanálu číslo 43 a v HD kvalitě na kanálu č. 343, bude v O2 TV vysílat nepřetržitě každý den. Na uvedené pozici č. 43 nahradí Epic Drama stanici History Channel, která bude od 15. ledna k naladění na kanálu č. 117. K uvedenému datu se zároveň History Channel přesouvá z balíčku O2 TV L do nabídky O2 TV XL.