Pro dětské diváky připravila O2 TV novinku, která jim i jejich rodičům pomůže s výukou angličtiny. Od 1. března budou totiž stanice Nick Junior a Cartoon Network dostupné v O2 TV kromě anglického jazyka nově i v češtině. Kanály mají stejné pozice jako doposud, zákazník si může zvolit vybraný jazyk žlutým tlačítkem na dálkovém ovládání O2 TV a jednoduše tak po zhlédnutí vybraného pořadu nebo pohádky v češtině přejít do jeho anglické verze. Zmiňované stanice najdou zákazníci v angličtině i češtině od uvedeného data v tarifech O2 TV L a XL.

"Mezi našimi zákazníky jsou dětské kanály velmi oblíbené. Proto jim chceme nabídnout všechny možnosti a funkcionality, které O2 TV nabízí. U stanic Nick Junior a Cartoon Network si tak nově diváci mohou zvolit, zda je chtějí sledovat v češtině nebo angličtině," uvádí Anna Lenerová, šéfka obsahu O2 TV a dodává: "Děti se mohou zábavnou formou procvičovat v cizích jazycích. Díky zpětnému zhlédnutí a přepínání jazykových verzí si například mohou nejdříve pustit anglickou a pak i českou verzi oblíbeného animáku."

Angličtinu mohou zájemci pilovat na Cartoon Network u oblíbených pohádek, jako je například animák Zataženo, občas trakaře. Připraveny jsou ale i oblíbené seriály, jako je například Ben 10, Raketové holky Kytka, Bublinka a Panenka.

Zákazníci O2 TV si angličtinu i češtinu užijí i na stanici Nick Junior, která je určena zejména předškolákům. Ti se díky pečlivě vybíraným pořadům a seriálům přirozeně vzdělávají a rozvíjí tak svou představivost v obou jazycích. V březnu se děti mohou těšit například na kanadský vzdělávací seriál Plamínek a čtyřkoláci, který je zaměřený na vědu, technologie a matematiku. Pro nejmenší diváky jsou připraveny seriály Kiva umí a Tlapková patrola.

Stanice Nick Junior, kterou zákazníci najdou na kanálu číslo 99, vysílá v O2 TV nepřetržitě každý den. Kanál Cartoon Network vysílá 24 hodin denně na kanále č. 95.