• O2 nabídne tři nové datové tarify s měsíčním objemem dat až 20 GB
  • V tarifech pro mladé O2 Kůl zvyšuje objem dat na pětinásobek bez navýšení ceny
  • Do nabídky zařízení operátor poprvé přidal notebook, který k tarifu nabízí za 495 korun

Operátor O2 vylepšuje nabídku datových tarifů. Do nabídky od května zařadí novou tarifní řadu O2 Data."Naše tři nové tarify nabízí vyšší objem dat, který vystačí na surfování v mobilu, poslech hudby a sledování videí i náročnějším uživatelům. Každý zákazník si pak může vybrat, zda každý měsíc dostane data navíc nebo jednorázový bonus na pořízení nového mobilu, tabletu nebo notebooku. Ten zařazujeme do nabídky vůbec poprvé a díky bonusu je možné ho pořídit za necelou pětistovku," popisuje ředitel Komerční divize v O2 Richard Siebenstich.

tarify O2 Data

Minuta volání vyjde u nových tarifů O2 Data na 3,50 korun a SMS na 1,50 korun. K tarifům je možné využít balíček 60 volných minut do všech sítí za 100 korun.

Nová nabídka navazuje na rodinné balíčky O2 Spolu kombinující tarify s daty, digitální televizi O2 TV a Internet na doma a také neomezené tarify FREE s větší porcí dat, které O2 představilo v loňském roce. "V nabídce skupinových balíčků O2 Spolu i neomezených tarifů FREE budeme nadále pokračovat. Tarify O2 Data tuto nabídku doplňují a jsou určené pro lidi, kteří na mobilu především surfují a používají různé aplikace," dodává Richard Siebenstich.

Nová tarifní řada je určena nejen pro surfování v mobilech, ale také pro tablety a notebooky. O2 Data kompletně nahradí aktuální nabídku mobilního internetu. 10 GB dat pro tablet nebo notebook tak zákazníci získají o třetinu levněji.

Tarify pro mladé s pětinásobkem dat

O2 od května vylepšuje také tarify O2 kůl určené pro lidi do 26 let. V těch zpětinásobí objem dat, aniž by se změnil měsíční paušál. Mladí zákazníci získají například za 499 korun 10 GB dat na každý měsíc a k tomu bonus 4 000 korun na nový mobil.

tarify O2 kůl

Do nabídky vstupuje notebook

Bonus na nové zařízení mohou zákazníci využít na modely různých značek, které se budou průběžně měnit. V květnu je možné využít slevu například na telefony značky Huawei. Model P9 lite vyjde k novému tarifu na 495 korun, bonus je možné využít také na novou modelovou řadu P20.

O2 od května obohacuje nejen nabídku tarifů, ale také zařízení. K mobilům a tabletům přibude notebook Lenovo IdeaPad 120. Tentolehký přenosný počítač s elegantním designem, který je dostatečně výkonný pro práci i zábavu bude k tarifu Zlatá O2 data možné získat za 495 korun.

O2 Data notebook

O2 Doba datová