Operátor O2 od června vrací do nabídky předplacené karty pod označením GO. "GO karta má jako značka v naší cílové skupině stále perfektní znalost a sami zákazníci si ji v inovované verzi vybrali z řady návrhů. Ne však kvůli nostalgii, ale proto, že vyjadřuje dynamiku, radost, volnost a důvěru. A takovou chce být i značka GO," popisuje ředitelka mobilního segmentu v O2 Silvia Cieslarová.

Zákazníci si budou moct vybrat ze dvou variant - karta GO zdarma při měsíčním dobití 300 korun nabídne neomezené volání do sítě O2 a také na pevné linky a k tomu navíc 50 MB dat měsíčně. Karta GO neomezeně pak za 20 korun na den umožní neomezené volání do všech sítí a připojení k Internetu pro zprávy a chat. "Díky výhodám obou karet mohou zákazníci volat za velmi nízké sazby za minutu. S voláním do sítě O2 zdarma je průměrná minutová sazba do jakékoli sítě 1,20 koruny, u tarifu GO neomezeně dokonce 0,90 koruny. Čím více předplacené karty zákazníci používají, tím nižší mají reálnou sazbu," dodává Silvia Cieslarová.

O2 GO karty

Karty budou k dispozici ve standardních prodejních kanálech a na webu O2.Všichni zákazníci předplacených karet GO od O2 mohou využívat Odměnu za dobití a také Extra výhody, který každý měsíc nabízí slevy u vybraných partnerů.

O2 GO

O2 GO neomezeně  O2 GO zdarma