Léto a s ním vytoužená dovolená už jsou téměř za dveřmi. Konečně budete mít čas na čtení knížek. Kufr ale není nafukovací a knihy jsou těžké a objemné, proto má O2 řešení pro všechny nadšené čtenáře. Vyměňte časopisy a kupy knih za praktické předplatné e-knih, které vám v kufru žádné místo nezabere. V O2 Active totiž najdete široký výběr e-knih vhodných na chalupu i na pláž. Zákazníci O2 mohou navíc od 2. července využít měsíční předplatné O2 Čtení za 149 korun.

Každý měsíc si za uvedenou cenu můžete z katalogu O2 Active vybrat jednu libovolnou e-knihu jakékoliv hodnoty. " I když předplatné kdykoliv zrušíte, stažené e-knihy vám ve virtuální knihovně zůstanou napořád. Číst je navíc můžete pohodlně nejen v mobilu, ale i v tabletu, na počítači či ve čtečce," podotýká Jiří Langer, manažer digitálního obsahu O2.

Pokud předplatné nestihnete vyčerpat, jednoduše se převede do dalšího měsíce. A to až třikrát za sebou. A že jste ještě e-knihu nečetli? Zkuste to, tahle knihovna vám totiž místo v kufru nezabere. Přehled těch nejlepších najdete zde: https://www.o2active.cz/knihy/kategorie/doporucene.