Operátor O2 dnes zahájil předobjednávky nového modelu značky Apple. Chytrý telefon iPhone XR operátor nabídne v různých paměťových a barevných variantách. O2 zároveň nově zařadilo do nabídky starších modelů této značky i iPhone 6S a 6S Plus s pamětí 32 GB za zvýhodněné ceny. Model 6S vyjde u O2 na 10 495 korun, 6S Plus pak na 13 495 korun.

Zájemci si mohou nejnovější model značky Apple objednat na webu www.o2.cz/chci-novy-iphone. Objednané telefony budou zájemcům k dispozici od pátku 26. října na jedenácti vybraných prodejnách napříč republikou - v Brně, Českých Budějovicích, Liberci, Ostravě a na šesti prodejnách v Praze.

Model Barva Cena s DPH
iPhone XR 64 GB černá, bílá, modrá, korálová 22 495 Kč
iPhone XR 128 GB černá, bílá, modrá, korálová 23 995 Kč
iPhone XR 256 GB černá, modrá 26 995 Kč

Zařízení mohou zájemci pořídit na splátky bez navýšení ceny. S nastavením služeb zákazníkům pomohou v rámci O2 Péče konzultanti na všech prodejnách i poradci O2 Guru, a to nově pouze za jednu korunu. Zákazníci si zároveň mohou telefon pojistit, a to jak proti mechanickému poškození, tak i proti krádeži. Cenu pojistného se pak platí jednoduše s pravidelným měsíčním vyúčtováním.

.