• O2 TV se 34 kanály zdarma součástí nových tarifů Internetu HD
 • Nové tarify O2 TV jsou bez závazku a přináší nejlepší sportovní a filmový obsah na trhu
 • Novou nabídku mohou zákazníci výhodně kombinovat v balíčcích O2 Spolu

Vylepšenou nabídku pro O2 TV a Internet na doma v podobě jednoduchých tarifů bez závazku připravil od 1. listopadu operátor O2. K vysokorychlostnímu Internetu na doma přidává zdarma O2 TV a zákazníkům tak ušetří starosti s přechodem na DVB-T2. Po čtyřech letech, kdy O2 výrazně investovalo do prémiového sportovního obsahu, poprvé také mění skladbu tarifů O2 TV. Obě služby si zákazníci nadále mohou pořídit ve výhodných balíčcích O2 Spolu například v kombinaci s neomezenými mobilními daty, a navíc s prémiovými kanály HBO zdarma až do léta 2020.

Internet na doma s O2 TV zdarma i slevou 200 korun měsíčně

Operátor O2 bude od listopadu nabízet vylepšené tarify pro internetové připojení na doma. Jejich součástí se zdarma a bez časového omezení stane také základní varianta O2 TV Modrá, která obsahuje 34 kanálů (22 HD). Pro nové zákazníky internetu na doma navíc O2 připravilo slevu 200 Kč na prvních 6 měsíců.

" Zákazníci, kteří si pořídí Internet HD stříbrný a vyšší, získají základní variantu O2 TV zdarma. V té najdou volně šířené stanice i vybrané filmové, dětské a dokumentární kanály. Mohou si tak zdarma vyzkoušet výhody digitální televize, jako je třeba zpětné zhlédnutí nebo pozastavení pořadu, a zároveň se vyhnout starostem s přechodem na DVB-T2," popisuje Richard Siebenstich, ředitel komerční divize v O2.

.

Tři nové televizní tarify bez závazku

Nové tarify O2 TV zákazníkům nabídnou desítky programů včetně nejlepšího sportu. "V uplynulých čtyřech letech jsme díky vysokým investicím do sportovních práv výrazně posílili obsah naší O2 TV. Ke kanálu O2 TV Sport přibyly také O2 TV Fotbal, O2 TV Tenis nebo Premier Sport. Nabízíme tak bezkonkurenční sportovní obsah na trhu," říká Richard Siebenstich.

.

Nabídka O2 TV se skládá ze tří tarifů - základní O2 TV Bronzová přináší průřezový mix 63 kanálů (27 HD) včetně O2 TV Sport, a to za 299 Kč měsíčně. Za 449 Kč měsíčně pak zákazník získá v tarifu O2 TV Stříbrná 101 kanálů (45 HD). Přibydou v něm kanály O2 TV Tenis, O2 TV Fotbal, Premier Sport a další filmové, seriálové, dokumentární, dětské a sportovní programy. Nově se mohou dospělí diváci těšit také z vybraného kanálu pro dospělé. Nejvyšší tarif O2 TV Zlatá představuje nabídku pro ty nejnáročnější diváky. V ceně jsou obsaženy všechny kanály HBO včetně HBO OD/GO, další prémiové filmové stanice, balíček Svět s cizojazyčnými programy nebo pestrá škála kanálů pro dospělé.

Tarify nově umožní přihlásit se k O2 TV na neomezeném počtu zařízení. V základní variantě bude možné dívat se na televizi v jednom okamžiku na jednom zařízení. Zákazníci, kteří si chtějí O2 TV užívat současně na více zařízeních, si mohou za 100 korun měsíčně přikoupit balíček Rodinné sledování. To umožní sledovat O2 TV v jednu chvíli na třech zařízeních současně, a to včetně set-top boxů.

Stávající zákazníci O2 TV mohou nadále využívat dosavadní tarify nebo přejít na novou nabídku. K 30. 11. 2019 končí ochutnávka stanice Premier Sport v dosavadních tarifech O2 TV L a O2 TV XL. Nejlepší ostrovní fotbal bude dostupný v nových tarifech O2 TV Stříbrná a O2 TV Zlatá. V nabídce O2 nadále zůstává také O2 TV Sport Pack, který přináší za 199 Kč měsíčně možnost sledovat pět prémiových sportovních kanálů (O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, O2 TV Tenis, Premier Sport, ČT sport).

Hlavní přednosti nové O2 TV

 • minimálně 63 různých programů včetně velkého množství HD kanálů
 • Liga mistrů UEFA, hokejová extraliga nebo přenosy FORTUNA:LIGY již v základním tarifu O2 TV Bronzová
 • tarify O2 TV Stříbrná a O2 TV Zlatá doplněné i o exkluzivní kanály O2 TV Tenis a O2 TV Fotbal a také stanici Premier Sport se zápasy anglické Premier League
 • zpětné zhlédnutí až 7 dní od vysílání pořadu
 • možnost vybírat si ze souběžně hraných utkání, různých kamer nebo si jakýkoli program pozastavit nebo přetočit
 • O2 Videotéka s více než tisícovkou špičkových filmů
 • možnost nahrát až 100 hodin programu pro zhlédnutí až o 30 dnů později
 • jedna licence pro neomezený počet zařízení
 • možnost přikoupit si službu Rodinné sledování a dívat se na O2 TV na třech zařízeních současně včetně set-top boxů
Nejvýhodněji v O2 Spolu

Nejvýhodněji vychází Internet na doma a O2 TV v balíčcích O2 Spolu. Zákazníci mohou díky kombinaci služeb ušetřit stovky korun měsíčně. Například balíček O2 Spolu s neomezenými daty, neomezeným voláním, internetem na doma a O2 TV včetně exkluzivního sportu a kanálu HBO, který je v nabídce zdarma do 1.7. 2020, vyjde měsíčně na 1 499 korun.

.