Poslední týdny dávají zabrat i té nejlepší mamince. Je na čase dopřát si den bez povinností a užít si chvilku sama pro sebe. Třeba u zajímavé knížky. O2 Knihovna přináší na Den matek několik vybraných e-knih se slevou 50 %. Pro ty, které raději poslouchají, máme slevu 33 % na všechny díly Bočkovy Aristokratky v podobě audioknihy (sleva platí i na e-knihy). Nechte se pro jednou rozmazlovat svou rodinou, zachumlejte se do peřin a na jedno kliknutí se se svou čtečkou ponořte do jiného světa, který vám třeba humorem dá zapomenout na každodenní starosti.

Často mluvíme o zdravotnících, záchranářích a mnoho dalších hrdinech, kteří pomáhají vypořádat se s koronavirovou krizí. Na rodiče a často především právě mámy, které jsou v první linii doma se svými ratolestmi a plní roli zaměstnankyň, matek, učitelek a kuchařek zároveň, ale občas zapomínáme. O2 Knihovna proto na Den matek přináší řadu zlevněných knížek, které rozesmějí každou unavenou mámu.

NeMáma zaujme všechny, kteří se chtějí ujistit, že nejsou jediní, kteří dělají ve výchově dětí chyby. Deník matky je kniha napsaná matkou s nemluvnětem na klíně, která radí, jak si zachovat i s malým dítětem zdravý rozum. Humorné čtení Proč máma pije a Proč máma nadává je skvělé čtení k otevřené láhvi vína. Vysoce hodnocená kniha Čekání na Bojanglese je extravagantním příběhem mladého chlapce o tom, jak se jeho otec zamiloval do jeho matky. Tyto a několik dalších knížek o mámách a ženách najdete v O2 Knihovně s 50% slevou do 11. května.

O2 Knihovna potěší také fanoušky Evžena Bočka a jeho Poslední aristokratky. Všechny díly slavné tetralogie, která vypráví příběh hraběcí rodiny překonávající všelijaké výzvy související nejen s převzetím rodového sídla, si můžete v O2 Knihovně pořídit s 33% slevou až do 10. května. Knížky si stáhnete jako e-book nebo v audio verzi.

Knížky ve slevě si může pořídit kdokoliv, aniž by byl klientem O2. Stačí pár kliků a můžete se ponořit do odpočinkového světa jiných maminek. O2 Knihovna navíc poskytuje nejširší platební možnosti na trhu. Váš oblíbený titul můžete zaplatit kartou online, přes Apple Pay či Google Pay nebo na fakturu.

Knihy najdete v aplikaci O2 Knihovna nebo na webu https://www.o2knihovna.cz/.